Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka ważnych informacji dla początkujących - postać Agnii


Medl0ck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!


W tym temacie pokażę wam kilka ważnych informacji dla początkujących - Agnii


 


Zapraszam!


 


1. BUILD


 


Hide_of_the_Nemean_Lion.jpgshoes_of_the_magi.jpgBook_of_Thoth.jpgRod_of_Tahuti.jpgSpear_of_the_Magus.jpgDemonic_Grip.jpg

 


2. SKILLE NIE TYLKO DO ATAKU


Jeśli chodzi o skille, to:


- najlepsze na miniony jest Ult (4)


- (1) jest bardzo użyteczna gdy jest "ulepszona" na maksa.


- (3) zapewne wszyscy używają na miniony, ja tym skillem uciekam :)


- (2) jest na wszystko xD


 


3. SPOSÓB NA ZAKUP WSZYSTKICH SKÓREK


- niektóre są za kasę 


- skórki za gemy, można zdobyć na eventach ( wzór: 1win round = 50 gem )


- diamentowa skórka: trzeba mieć 10 master lvl + złoty skin ( 11k )


- legendarna skórka automatycznie się odblokuję przy 10 master lvl


 


 


To tyle na temat mojej wiedzy na temat tej postaci!


Dzięki za przeczytanie!


Pozdrawiam!

Opublikowano

Fajnie, że chciałeś coś zrobić, lecz wykonanie tego poradnika jest bardzo słabe.

Estetyka na bardzo niskim poziomie, mało przydatnych informacji, i niestety, ale tutaj tylko jeden element tyczy się praktycznie Agniego.

Porównaj treść zawartą w innych poradnikach i w Twoim - jest ogromna różnica.

 

Mógłbyś dopisać: historię boga, jak nim grać, dokładny opis umiejętności, pokazanie stylizacji. 

Osobiście niczego nowego się nie dowiedziałem.

Opublikowano

No mider z obroną to jest jak adc z full obroną czyli bez sensu. Po za tym ten ostatni item to dla Ao jest.

Dlaczego piszesz że jedynka jest użyteczna jak ona raz czy dwa razy zada dmg, a potem jest tylko do combo?

Po za tym jakbyś dodał wszystkie comba to też nic by się nie stało

Masz like na zachęte

 

 

Opublikowano

Lajk za za chętne, lecz co czyszczenia lini nigdy nie używamy ult'a (ze względu na przydatność na zadanie sporych obrażeń przeciwnikowi

chyba, że miniony są przy okazji [Combujemy ulti ze stun'em zazywaj] )

 

 

Co do build'u ostatni item zmienić na slow'a i jeszcze ujdzie (na siege odpada aczkolwiek to szczegół)

Opublikowano

 

Siema!

W tym temacie pokażę wam kilka ważnych informacji dla początkujących - Agnii

 

Zapraszam!

 

1. BUILD

 

Hide_of_the_Nemean_Lion.jpgshoes_of_the_magi.jpgBook_of_Thoth.jpgRod_of_Tahuti.jpgSpear_of_the_Magus.jpgDemonic_Grip.jpg

 

2. SKILLE NIE TYLKO DO ATAKU

Jeśli chodzi o skille, to:

- najlepsze na miniony jest Ult (4)

- (1) jest bardzo użyteczna gdy jest "ulepszona" na maksa.

- (3) zapewne wszyscy używają na miniony, ja tym skillem uciekam :)

- (2) jest na wszystko xD

 

3. SPOSÓB NA ZAKUP WSZYSTKICH SKÓREK

- niektóre są za kasę 

- skórki za gemy, można zdobyć na eventach ( wzór: 1win round = 50 gem )

- diamentowa skórka: trzeba mieć 10 master lvl + złoty skin ( 11k )

- legendarna skórka automatycznie się odblokuję przy 10 master lvl

 

 

To tyle na temat mojej wiedzy na temat tej postaci!

Dzięki za przeczytanie!

Pozdrawiam!

 

Powiem coś od siebie, yolo. Nie gram Agnim, ale wydaje mi się, że znam tę postać lepiej, niż Ty. :v

 

- najlepsze na miniony jest Ult (4)

 

 

Polemizowałabym. Lepsza na miniony jest dwójka (ten płomyk nadziei).

 

- (3) zapewne wszyscy używają na miniony, ja tym skillem uciekam  :)

 

 

Fajny skill do escape, ale on też robi fajne dmg. :x

 

3. SPOSÓB NA ZAKUP WSZYSTKICH SKÓREK

- niektóre są za kasę 

- skórki za gemy, można zdobyć na eventach ( wzór: 1win round = 50 gem )

- diamentowa skórka: trzeba mieć 10 master lvl + złoty skin ( 11k )

- legendarna skórka automatycznie się odblokuję przy 10 master lvl

 

 

- serio? :v jak wszystkie skiny, które można kupić.

- to gemy można zdobyć na eventach, nie skórki. chyba, że są givaway'e, czy cuś.

- co do skórek - wydawało mi się, że można je sobie wykupić samemu, bez konieczności odblokowywania np. złotej, aby mieć diamentową (od kiedy skórki same się odblokowują po wbiciu 10 masterki?)

 

Co do buildu - wtf? Demonic Grip? Lion? E.

Opublikowano

Powiem coś od siebie, yolo. Nie gram Agnim, ale wydaje mi się, że znam tę postać lepiej, niż Ty. :v

 

 

Polemizowałabym. Lepsza na miniony jest dwójka (ten płomyk nadziei).

 

 

Fajny skill do escape, ale on też robi fajne dmg. :x

 

 

- serio? :v jak wszystkie skiny, które można kupić.

- to gemy można zdobyć na eventach, nie skórki. chyba, że są givaway'e, czy cuś.

- co do skórek - wydawało mi się, że można je sobie wykupić samemu, bez konieczności odblokowywania np. złotej, aby mieć diamentową (od kiedy skórki same się odblokowują po wbiciu 10 masterki?)

 

Co do buildu - wtf? Demonic Grip? Lion? E.

 

Trygryska (Lionka) można używać, ale w combo z shield of coś tam ;d wtedy nawet fajnie to działa... (w grach od 1 do 25 poziomu to działa o dziwo)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oprawa słaba, lecz informacje w niej zawarte godne polecenia. Sam postacią grać nie potrafię, lecz może używając tego coś się uda.

Podobny obraz

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Poradnik zawiera bardzo dużo nieprawdziwych informacji oraz sporo nieaktualnych.

Zamykam. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...