Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak długo zostać na serwerze dla początkujących?


JebamNaTo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz go zmienić w każdej chwili, kiedy Ci się będzie podobało. ;)

Na serwerze dla początkujących łatwiej jest znaleźć pt na jakąś instancję na mniejszym lvlu.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Do 50lvl

 

Do 55lvl. Po Gelku i Inggison można biegać jeszcze na Rookie serwerze.

Opublikowano

Na serwerze dla początkujących możesz spotkać ludzi z Twojego i innych serwerów do maxymalnie 55 lvl'a, ponadto na serwerze dla początkujacych na mapach podczas robienia misjii nie ma możliwości by zaatakowała Cię inna frakcja.  Teraz tym bardziej ludzie do 55 lvl'a przesiadują na serwerze dla początkujących, ponieważ do takiego np. Eltnen mogą wpadać  ludzie z przeciwnej frakcji z 65 lvl'em. Przez to na głównych serwerach w większości są pustki na tych mapach...-.- 

  

Opublikowano

Żeby nie robić drugiego postu to mam jeszcze klika pytań :

Czy jak wyjde to mogę wrócić na ten serwer

I czy misje i itemy  na tym serwerze i normalnym czym się różnią 

Opublikowano

Do 55 lvl'a możesz wchodzić i wracać na główny kiedy chcesz, a misje / itemy są takie same i tu i tu. 

  

Opublikowano

1. Czyli taki prawdziwy podział na serwery jest na tym profesjonalnym serwerze, a na tym dla początkujących, grając załóżmy na serwerze amerykańskim, mogę spotkać ludzi co grają na serwerze polskim?

2. Dawno nie grałem w Aion'a, ale jeśli dobrze pamiętam, to będąc nawet na tym serwerze dla początkujących atakowali mnie ludzie z innej frakcji.

Opublikowano

1. Czyli taki prawdziwy podział na serwery jest na tym profesjonalnym serwerze, a na tym dla początkujących, grając załóżmy na serwerze amerykańskim, mogę spotkać ludzi co grają na serwerze polskim?

2. Dawno nie grałem w Aion'a, ale jeśli dobrze pamiętam, to będąc nawet na tym serwerze dla początkujących atakowali mnie ludzie z innej frakcji.

1. Z amerykańskiego nie ale wszystkie EU.Tylko z tych : Nexus / Spatalos / Anuhart / Perento / Telemachus / Thor / Kromede / Balder / Vehalla / Urtem / Suthran / Calindi / Alquima / Curatus / Barus / Zubaba.

2. Na serwerze dla początkujących nie może Cie zakatować inna frakcja.

 

Żeby nie robić drugiego postu to mam jeszcze klika pytań :

Czy jak wyjde to mogę wrócić na ten serwer

I czy misje i itemy  na tym serwerze i normalnym czym się różnią 

 

1. Możesz tam wbijać cały czas kiedy chcesz.

2. Misje / Itemy są te same tylko z tego co pamiętam Exp z mobów jest o 10% Mniejszy. Na NA jest o 10% większy u nas niestety mniejszy niby w celu zachęcenia graczy jednak do grania na głównym serwie.

Opublikowano

 

2. Na serwerze dla początkujących nie może Cie zakatować inna frakcja.

A te przejścia teleportacyjne, które pojawiają się co jakiś czas?

Opublikowano

A te przejścia teleportacyjne, które pojawiają się co jakiś czas?

Eh po to został stworzony serwer dla początkujący żeby tam nie było możliwości Zaatakowania kogoś przez inną Frakcje. Tylko po to istnieje ten serwer. Więc Riffty (szczeliny) tam się nie pokazują.

Opublikowano

Ja zawsze idę od razu na główny serwer, bo na low lvlowych mapach jest mniej ludzi i szybciej się robi questy ;) A asmoków sie nie boję, jak jest na równym lvl, to raczej go zabiję  <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...