Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wejść na serwer, pomimo, że jestem na WhiteList


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmiana silnika nie pomogła, w konsoli nie ma błędów.
Przy wejściu pokazuje się coś takiego:
 

[02:34:18] [Server thread/INFO]: [AutoIn] PREMIUM Player: Urag (36700767-6e18-4635-9495-0ad31742df0c) [/ajpi :P] connected to the server.
[02:34:18] [Server thread/INFO]: Disconnecting net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile@1d51e71[id=36700767-6e18-4635-9495-0ad31742df0c,name=Urag,properties={textures=[net.minecraft.util.com.mojang.authlib.properties.Property@11bfef9]},legacy=false] (/ajpi :P): You are not whitelisted on this server!
[02:34:18] [Server thread/INFO]: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile@1d51e71[id=36700767-6e18-4635-9495-0ad31742df0c,name=Urag,properties={textures=[net.minecraft.util.com.mojang.authlib.properties.Property@11bfef9]},legacy=false] (/ajpi :P) lost connection: You are not whitelisted on this server!

Jestem wesoły romek

Opublikowano

Zmiana silnika na 1.8 nic nie dała.
Już wiem kiedy tak się dzieje, otóż wtedy kiedy umożliwimy wejście graczy No-Premium. Nie ma sposobu, by to naprawić/zmienić?
 

Jestem wesoły romek

Opublikowano

1. Usuń plugin Anti Bot

2. W server.properities, online-mode zmień na false

3. wpisz w konsoli "whitelist off"

 

Któryś ze sposobów musi działać

HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

dodaj sobie permisje /pex user [nick] add *

jak to nie pomorze to ja juz nie wiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...