Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wall HACK ! Na Większość Prywatnych Serwerów !


Pitos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

248631407965198313241.png

WallHack - Przechodzenie przez sciany,gory etc.

406561407965198313241.png

post-1344813-0-32983200-1436125349_thumb.jpg

 

523311407965198313241.png

Nie

924761407965198313241.png

Cheat działa tylko na Kliencie Prywatnym NIEZABEZPIECZONYM *.eix/*.epk !

860691407965198313241.png

Pitos_WALL.rar

860691407965198313241.png

https://mega.co.nz/#!PM1nGQzS!exNU0jt53r_OCrG-MN_GvDRy1GfZLM7HrvtoCUK4RYo

860691407965198313241.png

http://www.mediafire.com/download/a6s5a96wzx2f4nq/Pitos_WALL.rar

926861407965198313241.png

http://www58.zippyshare.com/v/QUVPeZNq/file.html

794021407965198313241.png

https://www.virustotal.com/pl/file/9ac3f599d8a42a68fdf0ba9842ca667cc1d606570df9d229d496586b3e9c3d91/analysis/1436125056/

848861407965198313241.png


297451407965198313241.png

WallHack na serwery nie zabezpieczone !! *.eix/*.epk
#######################
Jak Wgrać?
1. Wypakować Pitos_WALL.rar do <nazwa klienta>/pack/
2. Edytować notatnikiem plik o nazwie Index znajdujący się w <nazwa klienta>/pack/
i dopisać
*
Pitos_WALL
*
5. Zapisać, Grać
######################
nie bedzie działał na nowych mapach.. 
Proszę testować ! 

Bez nazwy-1.png

Gość Lajk™
Opublikowano

A jeśli ktoś ma eix i epk z zmienionymi keyami ? :D­

Opublikowano

@Lajk™ to zmienić keye na te z serwera. Wyciągnij lzo keye i spakujesz to i będzie działać. Btw dobra próba z tym zabezpieczeniem przed rozpakowaniem myślałeś że jak dasz @#$!% to sie nie da rozpakować? epack32 bez problemu daje sobie radę. Nowe mapy dodajesz tak jak teraz to zrobiłeś i tez będzie działało.

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Gość Lajk™
Opublikowano

@Lajk™ to zmienić keye na te z serwera. Wyciągnij lzo keye i spakujesz to i będzie działać. Btw dobra próba z tym zabezpieczeniem przed rozpakowaniem myślałeś że jak dasz @#$!% to sie nie da rozpakować? epack32 bez problemu daje sobie radę. Nowe mapy dodajesz tak jak teraz to zrobiłeś i tez będzie działało.

Wiem wiem, ale niektóre clienty ciężko jest rozpakować. Np. Elium czy Arianea :v

­

Opublikowano

Wiem wiem, ale niektóre clienty ciężko jest rozpakować. Np. Elium czy Arianea :v

­

Elium łatwo rozpakować, ale arianea już ciężko :D

Opublikowano

@plemiona3449

Mozesz chodzic po górach, wodzie itd.

Ja wiem co to jest wall hack .... 

chodzi mi o to jak coś takiego napisać wait hack itd sam zrobić potrafie

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...