Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz połączony... - Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postawiłem dzisiaj serwer na plikach od terenzo.

I mam mały problem, po wpisaniu /usr/home/mt2 mam Brak dostępu!

Jak to rozwiązac?

Opublikowano

Pojawił się też problem z portmapem - http://scr.hu/4o8p/dtfu4

Co do syssera, gdzie to znajdę? Wiem tylko gdzie jest w cliencie.

 

Na plikach terenza jest to chyba ścieżka do auth:

/usr/home/mt2/auth

Co do portmapa zobacz czy nie masz odpalonego już portmapa (na pasku) pamiętaj o dobrym skonfigurowaniu go pod twój adres ip z hamachi :)

Opublikowano

Na plikach terenza jest to chyba ścieżka do auth:

/usr/home/mt2/auth

Co do portmapa zobacz czy nie masz odpalonego już portmapa (na pasku) pamiętaj o dobrym skonfigurowaniu go pod twój adres ip z hamachi :)

A no racja wszystko jest zielone, jak go skonfigurowac pod moje ip?

Po wpisaniu tej komedy mam "brak dostępu"

Opublikowano

@Noresta

Dziękuję za podsunięcie rozwiązania, musiałem skonfigurować portmap i wszystko działa

 

next

Wie ktoś jak uzyskać dostęp do plików /usr/home/mt2 ?

Mam brak dostępu...

Opublikowano

@Noresta

Dziękuję za podsunięcie rozwiązania, musiałem skonfigurować portmap i wszystko działa

 

next

Wie ktoś jak uzyskać dostęp do plików /usr/home/mt2 ?

Mam brak dostępu...

 

Nadaj prawa 777 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...