Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka sieć jest najlepsza Twoim zdaniem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jutra planuje kupić nowy telefon, planuje także wymienić numer.

 

Posiadałem starter z T-Mobile, ale trochę mnie wkurza ta sieć i chcę zmienić.

 

Właśnie nie wiem jaką sieć wybrać, zależy mi jak na najtańszych kosztach, SMS, rozmowy itd. A także jakiś pakiet internetu, który będę mógł kupować co miesiąc.

 

To jak, pomożecie? Jaka sieć najlepsza?

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Opublikowano

Według mnie Orange, kupiłem sobie starter z darmowym internetem po każdym doładowaniu i korzystam z niego na co dzień poza domem i to dość sporo a i tak na dzień dzisiejszy mam jakieś ponad 20gb do wykorzystania :) 

t5Wjng.png

Opublikowano

Ja jestem użytkownikiem Orange od bardzo wielu lat, i nie mam co do tej sieci najmniejszych zastrzeżeń, moim zdaniem najlepsza sieć komórkowa.

Opublikowano

Według mnie Play z taryfą Lubię To!. Za każde doładowanie dostajesz pakiet (np 50 zł - 1 GB), a po skończeniu się tego pakietu masz wolny internet. Dodatkowo z tego co widzę tutaj do sieci są darmowe SMSy i telefony, masz tam cennik do innych sieci, sprawdź sobie. Konto ważne jest 30 dni.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Od bardzo dawna jestem w Orange i polecam. Wszystko zależy od startera, ale od Orange zawsze możesz dostać jakieś bonusy ;d

Opublikowano

Polecam PLAY kupiłem pakiet za 45 zł i go nie dostałem a nawet nie raczyli odpisać dopiero jak skończyła się ważność pakietu niby coś naprawili ale już nie kupię na pewno pakietu u nich ale nawet sieć spoko jest jeżeli masz:

- Nocny Transfer (10zł)

- Weekendy bez limitu z Play (10zł)

- Formuła WWW (5zł) [Nie działa mi POZDRO]

- Dzień bez limitu z Play (4zł) [Calutki dzień bez limitu :)]

- .... (45zł) [Nie działa kolejne POZDRO]

 

OCZYWIŚCIE Taryfa 'Play Internet za 9zł / 19zł'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...