Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Adminów, osób potrzebujących komunikacji] Norder


Norder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie, poszukuję na swój serwer teamspeak3 kilku administratorów oraz osób, gildii potrzebujących stabilnej i niezawodnej komunikacji między graczami! Więcej informacji przedstawimy państwu na serwerze! IP: na pw :)

 

@Edit: Poszukujemy również YouTuberów ! Oferujemy kanały w specjalnej strefie !

@Edit Poszukujemy mniejszych serwerów teamspeak 3, którzy chcieli by do nas dołączyć oferujemy rangi administracyjne, kanały itp.

Opublikowano

Witam, z chęcią zostanę adminem/technikiem. Znam się bardzo dobrze na permisjach i potrafię bardzo dobrze obsługiwać program YatQa. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na PW ! ;)

Opublikowano

@Norder Polecam Mica ponieważ znam go dobrze i potrafi zrobić ts'a

Wielkie dzięki :)

 

 

Witam, z chęcią zostanę adminem/technikiem. Znam się bardzo dobrze na permisjach i potrafię bardzo dobrze obsługiwać program YatQa. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na PW ! ;)

Serwer od spraw technicznych jest ogarnięty, teraz duży nacisk kładziemy na reklamę. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...