Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wie ktoś jak wgrać mcpc na serwer z hostingu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak wszystko, po prostu wrzucasz na ftp w miejsce starego silnika

.

Opublikowano

Tak jak wszystko, po prostu wrzucasz na ftp w miejsce starego silnika

Akurat na Enderchest musisz mieć odpowiedni pakiet, a na fiberhost.pl musisz zmienić nazwę silnika na craftbukkit.jar.

82415089334494890855.png

Opublikowano

Lvlup.pro najlepszy hosting.

Miałem tam serwer, najlepszy ten hosting nie jest, lekkie lagi, mało wyczuwalne-są lepsze hostingi za podobną cenę.

82415089334494890855.png

Opublikowano

Tak jak wszystko, po prostu wrzucasz na ftp w miejsce starego silnika

tylko ze w mcpc jest starter.bat i niby jak mam nazwać ten plik???Bo w plikach serwera nawet nie ma takiego pliku.

Miałem tam serwer, najlepszy ten hosting nie jest, lekkie lagi, mało wyczuwalne-są lepsze hostingi za podobną cenę.

To jaki hosting polecasz ja sobie szybko przeglądne oferte. :)

Opublikowano

tylko ze w mcpc jest starter.bat i niby jak mam nazwać ten plik???Bo w plikach serwera nawet nie ma takiego pliku.

 

To jaki hosting polecasz ja sobie szybko przeglądne oferte. :)

Do uruchomienia serwera nie jest to potrzebne...

Co do hostingu, to polecam Fiberhost, Enderchest.

82415089334494890855.png

Opublikowano

Nawet nie musisz się w te baty bawić. Masz na FTP minecraft.jar forge.jar albo coś innego.

 

Tak więc ściągasz sobie mcpc, zmieniasz jego nazwę na nazwę silnika na ftp i podmieniasz pliki.

.

Opublikowano

Nawet nie musisz się w te baty bawić. Masz na FTP minecraft.jar forge.jar albo coś innego.

 

Tak więc ściągasz sobie mcpc, zmieniasz jego nazwę na nazwę silnika na ftp i podmieniasz pliki.

Zgadzam się z Tobą.

Widać że SzopeeK zaczyna zabawę z serwerami.

82415089334494890855.png

Opublikowano

Nawet nie musisz się w te baty bawić. Masz na FTP minecraft.jar forge.jar albo coś innego.

 

Tak więc ściągasz sobie mcpc, zmieniasz jego nazwę na nazwę silnika na ftp i podmieniasz pliki.

Tylko  ze pisze mi ze nie zainstalowałem silnika

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...