Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy polska to aż tak zacofany kraj w sztuce muzyki?


Topblizz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym poruszyć scenę muzyki a zwłaszcza Polskiej. Czy nasz kraj jest tak aż zacofany (Nie mówię o wszystkich wykonawcach itp) w sztuce muzyki? Czemu nie możemy być tacy jak Amerykanie? Czy inny kraj. U nas to dziewczyny cycki dupa wystawione pomalowane jak lalki i myślą że są fajne... Czemu inni nie polscy wykonawcy nawet dziewczyny umieją stworzyć "Coś" z niczego?

Omfg. Prosta dziewczyna ładna i na dodatek umie coś zrobić. Nie chodzi jak lalka barbie i wypina dupę i cycki. taka  nasza polska. Holadnia ma Garrixa, Francja ma Guette,Ameryka ma Snoop Dogg'a choć nie mówię nic polska tworzy z*******y rap:Młody M, Słoń, Zbuku. Tylko niedawno powstały zespół "Gang Plebanii" zjebał całą scenę polskiego rapu. Głównie widzów ma 10 latków którzy uważają się za niedoszłych "Albańczyków" i dostają bzika na punkcie ich. Czy oni musieli w ogóle powstać? Musieli oni zjebać wszystko? Dla tych co nie wiedzą. Gang Albaniipolski zespół muzyczny, w skład którego wchodzą Borixon, Popek oraz Rozbójnik Alibaba. Skład został założony pod koniec 2014 roku, z inicjatywy Popka i Roberta M, znanego także jako Rozbójnik Alibaba[1][2]. W 2015 roku do grupy dołączył kielecki raper Borixon. 24 kwietnia 2015 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu formacji pt. Królowie życia[3]. ŹRÓDŁO WIKIPEDIA! Szczerze. Wstyd mi jest za nich. A więc. Czy tak zawsze musi być? Czemu Polska jest tak zacofana w świecie muzyki? Scena Amerykańska i te inne są przepiękne. Nawet filmy amerykańskie są lepsze ale o tym nie mowa. Niedawno powstała piosenka "Wiz Khalifa See You Again" Czy myślicie że jak by to był polski film to byśmy taki hołd nagrali? Nie. My byśmy mieli to w dupie bo umarł to umarł. Polska staje się chamska i tylko głodu i biedy na nich. Teraz to w sklepie jak ci brakuje 10 groszy to ci nic nie sprzedadzą... Proszę moderatora o nie zamykanie tematu.

Opublikowano

Popieram zarabianie pieniędzy na nieświadomych muzycznie ludziach, bycie artystą to taka sama praca co księgowy/magazynier.

Zacofane jest społeczeństwo polska scena muzyczna rozwija się świetnie

 

przykład 1: Du:it

 

 

przykład 2: XXANAXX

 

 

przykład 3: Zdrowus

 

 

"Zjebał scenę polskiego rapu" czyli bycie sławnym = spierdolenie muzyki i rozpoczęcie hejtu?

przecież to właśnie cebulata pospolita choroba tego ekstremalnie spierdolonego kraju na którą ty również chorujesz w odmianie bóldupus opórus

 

jak coś się nie podoba człowiekowi z każdego innego kraju niż cebulandia zwyczajnie to k***a omija i nie interesuje się tym

u nas to eseje piszą bo coś się nie podoba albo posty na forum jak ty

 

Temat do zamknięcia.

Opublikowano

USA są lepsi bo maja hajcy, tyle w temacie... 
W PL są zajebiści wykonawcy, ale jak Ty jedziesz po Młodym M to ja k***a nie widzę dyskusji... ja jaram się Chadą np. i za to poleci hejt, bo tacy z was cebulaki, ze matko boska, mentalność polaków rozpierdala artystów... wyzywanie ludzi bo słuchają  truskulu czy niuskulu to jest przeciez jakiś żart...

 

 

PS. wyzywanie fanów Chady od gimbusów? K***a kolejny żart

Jechanie po nim bo ma wyświetlenia też nie jest na miejscu, kiedyś nie było niuskulu, słuchało sie tylko oldskulu i co byli fani, i ci fani zostali, sa fascynaci brudnego rapu, ajj czasy sie zmieniaja, "prawdziwy" mezczyzna w rurkach

Opublikowano

Nie, Polska nie jest dnem muzycznym na tle reszty świata. Poruszyłeś tylko kwestię rapu i taniego, komercyjnego popu, a muzyczny półświatek nie kręci się tylko wokół tego. 

 

Behemoth i Vader - dwa Polskie zespoły death metalowe, które dają koncerty na całym świecie i wszędzie tam mają fanów. Możemy być dumni z chłopaków ze wspomnianych zespołów, ale Polska ma taki problem, że panuje tutaj umysłowa epoka lodowcowa i znaczna część społeczeństwa przekreśla wszystko, co nietypowe, bądź zbyt dobitne w wyrażaniu pewnych opinii. Oprócz tego jest jeszcze KAT, który niekoniecznie odniósł sukces za granicą, bo śpiewają głównie w ojczystym języku, ale jest to kawał dobrego thrashu, który powinien być doceniony. 

 

A Wilki? Ich kawałek "Son of the blue sky" zostałby jedną z najlepszych ballad, gdyby zagrali go długowłosi kolesie z Metalliki, ale że zespół pochodzi z Polski, to mało kto go zauważa. Dżem, Perfect, Budka Suflera - wspaniałe zespoły, których teksty mają sens i niebanalną aranżację muzyczną. 

 

Mamy jeszcze Kaczmarskiego, który jest filarem polskiej sztuki, bez wątpienia. Gintrowski, Łapiński, Grechuta - oni też zasługują na uznanie. 

 

Hunter, również grający cięższą muzykę ma fanów za granicą. Mech, Jelonek, Iskariota, Insomnia - przecież wszystkie te zespoły są znane nie tylko w Polsce.

 

A chociażby Coma? Niedawno dali koncert w Seatle, odnoszą sukcesy w wielu krajach i grają naprawdę porządną muzykę. Poza tym mamy się czym pochwalić - Polski punk rock jest uznawany za najlepszy na świecie, konkurując na równi z Brytyjskim.

 

 

Więc nie, Polska nie jest grosza w kwestii muzyki na tle innych krajów - po prostu ludzie nie doceniają tego, co mają. Gimbusy pewnie nawet nie wiedzą kim był Kaczmarski, Riedel, czy Grechuta, bo dzisiaj słucha się jakiegoś Gangu Albanii, czymkolwiek to cholerstwo jest. Cudze chwalicie, a swego nie znacie. 


<?php

 

//accurate debugging

 

echo 'dupa';

[Poradnik] Własna strona internetowa

 

Opublikowano

Nie, Polska nie jest dnem muzycznym na tle reszty świata. Poruszyłeś tylko kwestię rapu i taniego, komercyjnego popu, a muzyczny półświatek nie kręci się tylko wokół tego. 

 

Behemoth i Vader - dwa Polskie zespoły death metalowe, które dają koncerty na całym świecie i wszędzie tam mają fanów. Możemy być dumni z chłopaków ze wspomnianych zespołów, ale Polska ma taki problem, że panuje tutaj umysłowa epoka lodowcowa i znaczna część społeczeństwa przekreśla wszystko, co nietypowe, bądź zbyt dobitne w wyrażaniu pewnych opinii. Oprócz tego jest jeszcze KAT, który niekoniecznie odniósł sukces za granicą, bo śpiewają głównie w ojczystym języku, ale jest to kawał dobrego thrashu, który powinien być doceniony. 

 

A Wilki? Ich kawałek "Son of the blue sky" zostałby jedną z najlepszych ballad, gdyby zagrali go długowłosi kolesie z Metalliki, ale że zespół pochodzi z Polski, to mało kto go zauważa. Dżem, Perfect, Budka Suflera - wspaniałe zespoły, których teksty mają sens i niebanalną aranżację muzyczną. 

 

Mamy jeszcze Kaczmarskiego, który jest filarem polskiej sztuki, bez wątpienia. Gintrowski, Łapiński, Grechuta - oni też zasługują na uznanie. 

 

Hunter, również grający cięższą muzykę ma fanów za granicą. Mech, Jelonek, Iskariota, Insomnia - przecież wszystkie te zespoły są znane nie tylko w Polsce.

 

A chociażby Coma? Niedawno dali koncert w Seatle, odnoszą sukcesy w wielu krajach i grają naprawdę porządną muzykę. Poza tym mamy się czym pochwalić - Polski punk rock jest uznawany za najlepszy na świecie, konkurując na równi z Brytyjskim.

 

 

Więc nie, Polska nie jest grosza w kwestii muzyki na tle innych krajów - po prostu ludzie nie doceniają tego, co mają. Gimbusy pewnie nawet nie wiedzą kim był Kaczmarski, Riedel, czy Grechuta, bo dzisiaj słucha się jakiegoś Gangu Albanii, czymkolwiek to cholerstwo jest. Cudze chwalicie, a swego nie znacie. 

Poza rockiem czy metalem, mamy także świetnych przedstawicieli w muzyce elektronicznej (np:  Tom Swoon) i wielu innych gatunkach.

Warto też dodać, że rok temu nasz rodak dostał nagrodę Grammy za najlepszy album jazzowy.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Mamy polski punk, rock i metal, a mnie niczego więcej nie potrzeba.

 

Poza rockiem czy metalem, mamy także świetnych przedstawicieli w muzyce elektronicznej (np:  Tom Swoon) i wielu innych gatunkach.

Warto też dodać, że rok temu nasz rodak dostał nagrodę Grammy za najlepszy album jazzowy.

 

MBrother też jest.

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Polska ma świetnych artystów muzycznych. Brakuje tylko raperów bo poza Paluchem, Sliwą i Zbukiem nie ma nikogo.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Polska ma świtną muzykę. Zobacz przykłady:

 

Trash Metal:

 

 

 

Rap:

 

 

 

Rock patriotyczny:

 

 

 

Classic Rock

 

 

 

Hard rock

 

 

 

Reggae

 

 

 

Możemy jeszcze wyróżnić:

1. Pop - Ewa Farna (Właściwie poprock)

2. Rap/Reggae - Grubson

 

I kilku artystów których muzykę nie potrafię zdefiniować - Jacek Kaczmarski, Lech Makowiecki... i wielu wielu innych ;D

r9wfFzB.png

Opublikowano

Ale dlaczego ja nie mogę słuchać tego co lubię, bo jakiś idiota zacznie mnie wyzywać, bo nie słucham tego co on

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...