Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję budowniczych, sponsorów, YouTuberów, grafików na serwer PVP.


MultiRaien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O mnie:

 

Mam na imię Krzysiek i mam 16 lat. Jestem znany na YT pod nickiem MrRaien. Mój kanał na YT ma 1500 subów.

Posiadam również swój serwer minecraft 1.7.2 HardPvP.PL. 

 

 

Opis serwera:

 

W skrócie mówiąc jest to serwer PvP. Jest na nim wiele aren pvp min. Knock, Nether, Hard, OneShotOneKill, Potion. 

Na nowej edycji mamy zamiar dodać tryb CastleMod(mamy już w 90% gotowy plugin)!

Serwer ma już 10 edycji więc szybko nie upadnie :D Trzymamy się od 1.5.2!

IP: HardPvP.PL Serwer działa więc możecie wbić ;)

 

Poszukuję:

 

 

> Budowniczy [x2] <

Sponsor [x1] <

Grafik [x1] <

> YouTuber [DUŻOO] <

 

Wzór podania:

 

 

Imię:
Nick:
Wiek:

Staż w mc:

Ile możesz poświęcić czasu na serwer:
Zostanę:

Kontakt:

Budowlę: (jeśli startujesz na budowniczego , min.3 zdjęcia budowli)

Zdjęcia wykonanych prac: (jeśli startujesz na grafika , min.2 zdjęcia)

 

 

Oczekuję:

 

 

> Budowniczy <

 

- spawn

- zbudowanie tzw. nowych biomów na mapie

- zaangażowanie w wykonywanie swojego obowiązku

- sprawnego posługiwania się WE itp. (lub np. Voxel Sniperem)

- pomysłów oraz talentu

 

> YouTuber <

 

- nagranie ogarniętej reklamy serwera

- min. 200 subskrypcji 

 

> Sponsor <

 

- Wkład pieniężny na rozwój serwera

 

> Grafik <

 

- avatar i tło na fb oraz kilka pojedynczych  prac

 

 

Kontakt:

TS3: ts-4Games.pl

FB: fb.com/hardpvppl

GG: 49596399

 

PS: Za dobrze wykonaną pracę osoba dostanie zzz z itemshopa :D

Opublikowano

Cześć mam na imię Dominik, mam 16 lat i jestem po mutacji :) Poszukujesz może moderatora bądź helpera do sprawdzania cziterów ?

Tak :) IP Ts4-games.pl

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza po miesiącu nieaktywności.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...