Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ema Ziomy nie wiem co teraz jest na topie z MMO więc szukam gry do której opracować bota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Z powodu studiów jestem w plecy z MMO.

 

PS: Jak masz napisać "nie podołasz",daruj sobie i popełnij bohatyra.

Opublikowano

"Ema Ziomy nie wiem co teraz jest na topie z MMO więc szukam gry do której opracować bota"

(...)

PS: Jak masz napisać nie podołasz,daruj sobie i popełnij bohatyra.

Jesteś idiotą?

ㅈㅈ.

Opublikowano

Tera Online, ew. za 2 godziny wychodzi Cabal 2, więc może do niego.

Opublikowano

@ tls01

Jestem tobą.

A popełnij Bohytyra twój post nic nie wniósł i ten post świadczy o wartości tych 1393 postach. Ergo gówno.

Postmaker mówi wiele spamer w cholere. 

 

@Valze 

Obie darmowe?

 

Chyba Cabal 2 wiec.  Gówno kompa trochę mam na te gre ale powinno być git.

Opublikowano

@ tls01

Jestem tobą.

A popełnij Bohytyra twój post nic nie wniósł i ten post świadczy o wartości tych 1393 postach. Ergo gówno.

Postmaker mówi wiele spamer w cholere. 

 

@Valze 

Obie darmowe?

 

Chyba Cabal 2 wiec.  Gówno kompa trochę mam na te gre ale powinno być git.

 

 

Nie, po prostu zadziwia mnie fakt, że na studiach lub po masz tak rozwiniętą polszczyznę, że nikt jej nie rozumie.

 

 

Co do gier to może jakiś FPS? Dirty Bomb, ewentualnie jakieś Jajony czy PathofElixe.

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...