Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wygraj skórkę Jandroid Janus oraz pakiet upominków od noMercy HyperX!


Haker519

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Witam serdecznie!

Mecze SPL dobiegły końca , pora na krókie podsumowanie.

Razem z podsumowaniem, wpadamy z konkursem.

Jako organizacja e-sportowa noMercy HyperX przygotowaliśmy dla Was łatwy konkurs.


Kto Waszym zdaniem był najlepszym graczem Pierwszego Splitu w roku 2015?

Odpowiedzi należy wpisywać na facebooku (nie, nie dam linka bo mnie moderator zje :) ) albo pod samym artykułem.

Oto pełny artykuł, wraz z pytaniem konkursowym.

Podsumowanie pierwszej fazy SMITE PRO LEAGUE 2015 przez noMercy.


Do dzieła ekipa, jest o co walczyć. Jandroid Janus i pakiet upominków - a są naprawde ciekawe :)


Pozdrawiam,
Haker519.

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

O jednego gracza. Ale mozecie rozpisać swoje myśli co do drużyn. Każdy komentarz wile widziany :)

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

Moderator nie powinien zjeść przynajmniej się go spytaj upomnij.

 

Jakie mogą być to upominki ?

 

#offtop

 

I co wy wczoraj na tsie robiliscie ? xD Tyle was tam było-

Opublikowano

Moderator nie powinien zjeść przynajmniej się go spytaj upomnij.

 

Jakie mogą być to upominki ?

 

#offtop

 

I co wy wczoraj na tsie robiliscie ? xD Tyle was tam było-

Upominki? Koszulka, opaski gumoe na ręke, przypinki :)

 

 

Zależy kiedy :) 

Jak zapewne zauważyliście, troszke się TS zmienił - spowodowane to jest połączeniem sił Grupy Smite Polska wraz z Robertem.

Nadawałem rangi po resecie całego serwera ;)

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

Pomysł na konkurs bardzo fajny, nagrody na poziomie i faktycznie jest o co walczyć. :) 

Wziąłbym udział, lecz w ogóle nie oglądałem SPL, a wymyślonych bajek nie będę opowiadał. 

 

Tak mniej więcej może jest różnica w stylach gry Amerykańskich i Europejskich graczy, ale Smite daje na tyle duże pole do manewru, że raczej nie jest to aż takie widoczne. 

Patrząc na dwie tabele powiem, że wynik ogólny jest podobny; Amerykanie mają wyższe statystyki, ale też niższe od najsłabszych europejskich - także mniej/więcej podobnie jest.

 

 

Szkoda, że nie ma konkurs od polskiej strony zespołu typu: opowiadanie z udziałem bogów, własna mitologia. ;) 

No ale może kiedyś. W każdym razie powodzenia wszystkim i czekam na inne konkursy, albo trzeba oglądać następnym razem rozgrywki. :)

 

 

 

PS Stylizacja do Janus jest jedna czy więcej tego rozdajecie? ;) 

Opublikowano

Pomysł na konkurs bardzo fajny, nagrody na poziomie i faktycznie jest o co walczyć. :)

Wziąłbym udział, lecz w ogóle nie oglądałem SPL, a wymyślonych bajek nie będę opowiadał. 

 

Tak mniej więcej może jest różnica w stylach gry Amerykańskich i Europejskich graczy, ale Smite daje na tyle duże pole do manewru, że raczej nie jest to aż takie widoczne. 

Patrząc na dwie tabele powiem, że wynik ogólny jest podobny; Amerykanie mają wyższe statystyki, ale też niższe od najsłabszych europejskich - także mniej/więcej podobnie jest.

 

 

Szkoda, że nie ma konkurs od polskiej strony zespołu typu: opowiadanie z udziałem bogów, własna mitologia. ;)

No ale może kiedyś. W każdym razie powodzenia wszystkim i czekam na inne konkursy, albo trzeba oglądać następnym razem rozgrywki. :)

 

 

 

PS Stylizacja do Janus jest jedna czy więcej tego rozdajecie? ;)

 

Konkursów będzie dużo na fanpagu Grupa Smite Polska czy też noMercy HyperX :)

I nie będą to konkursy związane tylko z turniejami więc polecam śledzić :)

 

 

Do Janusa tylko jedna stylizacja na chwilę obecną :)

Ale liczymy na dużą aktywność. Im większa aktywność teraz, tyl lepsze konkursy w przyszłości.

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...