Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć szumy, kliknięcia myszki i klawiatury itp. (bez zakładki rozszerzenia)?


Kenix97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie. Wkurza mnie to jak słychać u znajomych te wszystkie wkurzające szumy a najbardziej kliknięcia myszki.

W Panelu Sterowania > Sprzęt i dźwięk > Dźwięk > Nagrywanie > Mikrofon > Właściwości nie ma zakładki Rozszerzenia. :c

Opublikowano

Przecież ci napisał , czego jeszcze chcesz więcej ?  Chcesz mieć porządne nagranie kup odpowiedni mikrofon nerkowy 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie ma ciekawych programików do tego, trzeba mieć ciekawszy i porządny mikrofon nie zbierający dźwięków z otoczenia albo kupkę kasy by sobie kupić program do profesjonalnej cyfrowej obróbki dźwięku.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Dostałeś poprawne odpowiedzi:

Nic nie zrobisz, musiałbyś kupić mikrofon kierunkowy żeby nie zbierał dźwięków z otoczenia.

Przecież ci napisał , czego jeszcze chcesz więcej ?  Chcesz mieć porządne nagranie kup odpowiedni mikrofon nerkowy 

Nie ma ciekawych programików do tego, trzeba mieć ciekawszy i porządny mikrofon nie zbierający dźwięków z otoczenia albo kupkę kasy by sobie kupić program do profesjonalnej cyfrowej obróbki dźwięku.

Innych nie ma.

Jeśli wciąż będziesz odświeżał ten wątek - zostanie on zamknięty.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...