Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Jeśli ma się konto, to można nie płacić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwne pytanko moze ale rejestracja nadal off

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Można grać tylko 2 normale dziennie, customy już się w to wliczają również.

Reszta jest płatna.

Opublikowano

Jeżeli masz konto i nie zapłaciłeś, to jesteś free userem.

Free user:

  • 2 normale dziennie
  • nie może grać rankedów
  • nieskończona ilość customów

Subscriber nie ma tych ograniczeń. $5/tydzień lub $15/miesiąc

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Jeżeli masz konto i nie zapłaciłeś, to jesteś free userem.

Free user:

  • 2 normale dziennie
  • nie może grać rankedów
  • nieskończona ilość customów

Subscriber nie ma tych ograniczeń. $5/tydzień lub $15/miesiąc

Customy również, są liczone.. więc proszę nie wprowadzać w błąd.. jeśli jest się nie doinformowanym

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Jeżeli masz konto i nie zapłaciłeś, to jesteś free userem.

Free user:

  • 2 normale dziennie
  • nie może grać rankedów
  • nieskończona ilość customów

Subscriber nie ma tych ograniczeń. $5/tydzień lub $15/miesiąc

Ma 50 na dzień.

­

giphy.gif

Opublikowano

Customy również, są liczone.. więc proszę nie wprowadzać w błąd.. jeśli jest się nie doinformowanym

 

twoja matka jest liczona psie,customy są nieograniczone,customy 5v5 z ludzmi sa liczone jako normale

Opublikowano

Załóżmy, że nawet jeśli gra będzie trwać 20 minut, to 50 gier będzie trwać 1000 minut = ponad 16 godzin. Czyli samo granie tych 50 gier zajmie 16 godzin, więc jeśli ktoś wstanie o 8:00 to skończy o 00:00.

Opublikowano

Załóżmy, że nawet jeśli gra będzie trwać 20 minut, to 50 gier będzie trwać 1000 minut = ponad 16 godzin. Czyli samo granie tych 50 gier zajmie 16 godzin, więc jeśli ktoś wstanie o 8:00 to skończy o 00:00.

Tyle ze szansa na to ze kazda gra pod rzad bedzie tyle trwala jest minimalnie minimalna + czas w queue, wybierane champow i ekran ladowania jeszcze trwaja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...