Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craftserve.pl - przelew nie dochodzi od paru dni.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem, zapłaciłem za serwer 30zł przelewem bankowym, czekam już 6 dzień, napisałem do supportu czemu nie ma aktywacji serwera i nic mi nie odpowiedzieli. Mam się tym przejmować, czy nie. Miał ktoś podobny problem?

Opublikowano

Musisz spokojnie zaczekać, pieniądze raczej nie przepadną. W innym wypadku napisz jeszcze raz do nich tą wiadomość i czekaj cierpliwie na odpowiedź. 

Opublikowano

Nie lepiej było za te 30 zł kupić paysafe i mieć serwer w minute?

 

Musisz czekać, nic nie zrobisz.

 

Ps. Jak można kupić serwer na tym gównie. :X

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

hmmm nigdy tam nie miałem serwera, ale jeżeli przelew to trzeba raczej czekać trochę ;p tak jak @ellanore Napisał mogłeś kupić psc i mień od razu serwer ;p

ggg.gif

Nowicjusz
Opublikowano

Czyli mam spać spokojnie. Uff, jak trzeba to pogonie ich do sądu.

yyy bo oni mi sielwej do majkrafta ukradli i tszydziesci zuotych 

@top

serwer bedzie aktywowany po zaksiegowaniu przelewu 

Opublikowano

­@zxy No wiadomo że bez zaksięgowania wpłaty nit ci nic nie da.

@topic

To ten hosting jeszcze istnieje? Odkąd upadł serwer hardcore to ten hosting już mało obchodzi właścicieli. Ja pisałem do supportu miesiąc temu, a odpowiedzi do dnia dzisiejszego nie mam :).

Pomogłem, strzel duży przycisk Lubię To!­

Opublikowano

Jak można kupić serwer na csrv? xD
Ja miałem podobnie, czekałem z kilka dni aż raczyli mi włączyć serwera, ponieważ wszystko idzie.... ręcznie.
Musisz czekać... w sumie objawy craftserve ;3

bannergif.gif

Opublikowano

dobra przelew przyszedł. Uff. Miałem wątpliwości czy nie będzie lagowało. I ci co mówią, że ten hosting to gówno to uwaga:

35 pluginów

500 portów

10 skryptów

na raz 30 osób

8 światów

5 minigier i na każdej toczy się gra

0 LAGÓW

Ten hosting jest THE BEST

Opublikowano

dobra przelew przyszedł. Uff. Miałem wątpliwości czy nie będzie lagowało. I ci co mówią, że ten hosting to gówno to uwaga:

35 pluginów

500 portów

10 skryptów

na raz 30 osób

8 światów

5 minigier i na każdej toczy się gra

0 LAGÓW

Ten hosting jest THE BEST

 

Tak, jasne.

I zbugowane silniki 1.8, jeśli na nich stawiałeś to mogę Ci ten serwer zlagować do restartu w ciągu kilku sekund.

Przekonasz się sam, że nie warto było : )

 

 

No ale cóż, miłej tam gry. Wgraj jeszcze 100 światów.

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...