Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wychodzenie z Silvera - po prostu spojrzcie i skomentujcie


speed123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, to jest kolejny temat o wychodzeniu z elo hell, ale zobaczcie prosze:

http://eune.op.gg/summoner/userName=Psisyn%20V2

 

Srednie kda na wiekszosci mainow (caly czas gram tylko kilkoma champami ktore ogarniam). Srednie kda z ostatnich 20 gier to 4.20!!! I co? I nie jestem w stanie wyjsc powyzej s2, co chwile wchodze do s2 i spadam do s3. Co mecz, ktos zafkuje albo poprostu da dupy tak ze bardziej sie nie da. Jako jungler daje ludziom kille, staram sie zawsze wypelnic brakujaca role w druzynie, puszczam ludzi na ich ulubione linie. Mnostwo meczy "prawie" wygrywam, jest blisko, ale nei daje rady kompletnie sam. Co zrobic zeby wspiac sie w tej drabince i wyjsc wyzej? (Uwazam ze moje staty swiadcza o bardzo dobrym skillu jak na silver).

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Tak jak zarax wyżej napisał... znajdź kolegę z golda czy coś i jakoś wyjdziesz.

50>100>150>200>250>300>350>400>450>500

Opublikowano

Może idź na normale i tam pocwicz, bo jeśli ludzie potrafią zrobić ( już nawet nie boosterzy ) brąz-gold w tydzień to jest to problem z tobą . Ja właśnie wbijam platyne, a mam tylko 30 rankedow .

Opublikowano

jak chesz wyjść z brązu graj postaciami typu master fiora chyba ze wolisz dłużej ustać w teamfighcie to polecam gragas/irelia są to podstawowe postacie które są łatwe ale też mobilne, w brązie i silverze podstawowe bany to : kata, yasuo i zed/jax/fiora itp.

Graj z kimś duo ale nie koniecznie z wyższej dywizji bo w lolu jest tak to zrobione że dobiera u przeciwników dywizję która jest w twoim teamie najwyższa.

Grajcie np duo bota z ts/skype, lub też dobrym sposobem jest granie top/mid + jungler częste ganki ogarniecie pare fragów i łatwo jest wycarrować.
 

Opublikowano

Hej, to jest kolejny temat o wychodzeniu z elo hell, ale zobaczcie prosze:

http://eune.op.gg/summoner/userName=Psisyn%20V2

 

Srednie kda na wiekszosci mainow (caly czas gram tylko kilkoma champami ktore ogarniam). Srednie kda z ostatnich 20 gier to 4.20!!! I co? I nie jestem w stanie wyjsc powyzej s2, co chwile wchodze do s2 i spadam do s3. Co mecz, ktos zafkuje albo poprostu da dupy tak ze bardziej sie nie da. Jako jungler daje ludziom kille, staram sie zawsze wypelnic brakujaca role w druzynie, puszczam ludzi na ich ulubione linie. Mnostwo meczy "prawie" wygrywam, jest blisko, ale nei daje rady kompletnie sam. Co zrobic zeby wspiac sie w tej drabince i wyjsc wyzej? (Uwazam ze moje staty swiadcza o bardzo dobrym skillu jak na silver).

Witaj drogi kolego z forum :)

Doskonale Cię rozumiem ponieważ mam, miałem ( mam nadzieję że to drugie ) ten sam problem jednak zatrzymałem się na GOLD lll . Cały czas spadałem do IV i wchodziłem do lll tak przez bite 2 miesiące. Mecze, które zazwyczaj w silverze trwały po 20-30 min wydłużają się obecnie do 60 minut i jest to walka do upartego gdzie dwie drużyny walczą na równi. Ostatnio kontaktowałem się z wieloma osobami z forum aby po prostu mnie chodź trochę nakierowały na właściwą drogę no i udało się... musiałem sporo zmienić nie tyle co w samej grze ale tyle co w moim nastawieniu do innych. ( chociaż nadal zdarza mi poprawiac kogos w grze ) 

 

Ale już kończę mówić o sobie i przejdę do setna, jak teraz patrzę musisz zwrócić większą uwagę na kolejność składania itemów szczególnie pod enemy. ( nie jestem wielkim znawcą lecz takie mam zdanie na ten temat ) widzę że Ci idzie nawet dobrze ale tak jak piszesz masz problemy - z chęcią mogę z Tobą zagrać parę gierek na duo w celu zobaczenia Cię w akcji. 

 

P.S po 1 miesiącu udało mi się dostać do serii w G3 - <taki dumny> <3


True love survives all

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...