Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ][Skin] Co mainować i kupić?


Przemgo100PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,niedługo wbije 30lvl i mam takie pytanie. Jaka linie mainować najbardziej lubie topa/mida i jaką postacią grać zeby samemu carrowac całą grę gdy umie sie grać.Myślałem nad Yasuo ale raczej nie,piszcie postacie i ich plusy oraz minusy i dlaczego one. Czy sa często banowane itd.+Jaki najlepszy skin. Jeśli nie zrozumieliście to po prostu napisz jaka postać moge carrnac cały team+skin do niej :)

baner.png

Opublikowano

Żadnym championem nie carrniesz sam gry, bo ta gra nie działa 1vs5.

Mocny jest Azir

+haras na linii

+poke w late

+dobry siege

+spory damage

+dash

+mobilność

+cc

+mocny w team fightach

Opublikowano

Renek/Irelia

- sporo dmg

- tanky

- substain

- cc

- escape

(w tym Irelia ma jeszcze true dmg + dobitkę)

 

Możesz wziąć na siebie większość enemy teamu i przy tym wyjść bez szwanku.

 

Skiny:

Frostblade Irelia. Wiadomo dlaczego keepo

Poolparty Renek. Fajne efekty, ładny splash

4gn9yu.jpg


tumblr |


 


 

Opublikowano

Jeśli trafisz do silvera lub najlepszej ligi we wszechświecie to polecam Ci takie postacie jak irelia, lee sin vladimir, teraz wymienię dlaczego

Irelia : 
-defensywna na lini 
-Doskok z Q 
-stun E 

-przywracanie hp z autoattacków

-tankowata już po zbudowaniu 2 itemów

-ulti dobre do dobijania 

 

Lee Sin (dobrze zagrany może nieźle wycarrować grę)
-super combo (Q+R+Q)
-spory dmg
-tankowaty
- ucieczka z W
-ulti (można zagrać defensywnie odpychając kogoś, lecz można zrobić trick flash za adc/midlanera R w strone druzyny i W do kogoś z teamu)

vladimir : (grany na midzie jak i na topie)
- leczenie się z Q 
- E zadaje obszarowe dmg 
-super ucieczka z W (idealna kontra na ulti zeda lub Q mastera)

-dobrze zagrane ulti może wygrać całego teamfighta :)
combo : R+E+W+Q

 

 

Opublikowano

Jeśli trafisz do silvera lub najlepszej ligi we wszechświecie to polecam Ci takie postacie jak irelia, lee sin vladimir, teraz wymienię dlaczego

 

Irelia : 

-defensywna na lini 

-Doskok z Q 

-stun E 

-przywracanie hp z autoattacków

-tankowata już po zbudowaniu 2 itemów

-ulti dobre do dobijania 

 

Lee Sin (dobrze zagrany może nieźle wycarrować grę)

-super combo (Q+R+Q)

-spory dmg

-tankowaty

- ucieczka z W

-ulti (można zagrać defensywnie odpychając kogoś, lecz można zrobić trick flash za adc/midlanera R w strone druzyny i W do kogoś z teamu)

 

vladimir : (grany na midzie jak i na topie)

- leczenie się z Q 

- E zadaje obszarowe dmg 

-super ucieczka z W (idealna kontra na ulti zeda lub Q mastera)

-dobrze zagrane ulti może wygrać całego teamfighta :)

combo : R+E+W+Q

Lee sin nie jest tankowaty......+ma dmg tylko do etapu przejściowego mid-late(czyli czytając... ssie...) + e vladimira można nazwać obszarowym skillem... ,ale nie zadaje aoe dmg... ,chodzi o to iż jest to "auto-targetowany" skill na dany zasięg... (coś jak katy ulti.. ,a ono nie jest aoe.. bo ma ograniczenie..)+ używanie q po w jest useless .... więcej wycisniejsz przed w..

 

@top

Co do ciebie "przyjacielu" powiadasz ,iż preferujesz top/mid hmm

Widzę ,iż jesteś "nowy" ....więc polecę ci postacie ,które mają ogromny wpływ na grę

Gnar-Dlaczego?

+poke

+survival(czyt.sustain)

+gapclose

+cc(forma głównie "godzilli" ;o)

+mele/range(trzeba potrafić kontrolować "bestię")

+dmg

+%(w cudzysłowie)

 

Szyvana.....-why?

+ogromne dmg

+niesamowity wpływ i kontrola przeciwników

+całkiem "sprawna"(mała "mobilność" przez w ^^)

+%dmg

+możliwość zhybrydowania dmg jak i zrobienie samego "magic"(czyli możesz gardzić przeciwnikami)

+dodatkowa wytrzymałość

+w formie i roli full "tanka" jest niczym "czołg"

 

:)

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Ja polecam Dianę, można nią orać top/mid/jungle

 

+Tons of DMG

+Dash na ulcie, który używając umiejętnie z Q sprawia, że przeciwnik nie ma szans na ucieczkę

+Przyjemna tarcza z W

+Knockup/Slow na E

+Łatwo ograć 1v2

 

-W early manożerna

-Przed 6lvl może być ciężko na postacie range/z poke'iem 

y6eft.gif

Opublikowano

Lee sin nie jest tankowaty......+ma dmg tylko do etapu przejściowego mid-late(czyli czytając... ssie...) + e vladimira można nazwać obszarowym skillem... ,ale nie zadaje aoe dmg... ,chodzi o to iż jest to "auto-targetowany" skill na dany zasięg... (coś jak katy ulti.. ,a ono nie jest aoe.. bo ma ograniczenie..)+ używanie q po w jest useless .... więcej wycisniejsz przed w..

 

@top

Co do ciebie "przyjacielu" powiadasz ,iż preferujesz top/mid hmm

Widzę ,iż jesteś "nowy" ....więc polecę ci postacie ,które mają ogromny wpływ na grę

Gnar-Dlaczego?

+poke

+survival(czyt.sustain)

+gapclose

+cc(forma głównie "godzilli" ;o)

+mele/range(trzeba potrafić kontrolować "bestię")

+dmg

+%(w cudzysłowie)

 

Szyvana.....-why?

+ogromne dmg

+niesamowity wpływ i kontrola przeciwników

+całkiem "sprawna"(mała "mobilność" przez w ^^)

+%dmg

+możliwość zhybrydowania dmg jak i zrobienie samego "magic"(czyli możesz gardzić przeciwnikami)

+dodatkowa wytrzymałość

+w formie i roli full "tanka" jest niczym "czołg"

 

:)

Lee jest tankowaty w jungli chociazby, chyba ze jesteś z najpiękniejszej dywizji i budujesz jako 1 hydre w jungli itp bo jesli masz juz np omena i wardy to już jest dosyć tankowaty + 2 miejsca na 2 itemy w ktorych najczesniej kupujesz last wrispera i solari/banshee, a co do vladimira jak to nie zadaje dmg przecież jeśli przeciwnik nie jest daleko dostaje dmg lecz niestety ma mały zasięg 

Opublikowano

Na mida Polecam Annie tania :) skin Panda dość fajny i supcio misio :D Annie ma ogromny burst jak masz troche ap to na combo rozłożysz adc czy przeciwnego mid-linera :) - mała możliwość ucieczki :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak mnie denerwują te pytania

Część jestem w BronZie 4 ale nie gram jak braz i muszę carowacć bo jestem bogiem czym ugram 1 vs 5 bo riot się !na mnie uwzial i mam 4 afkow co mecz albo bezuzyteczny team.

 

Bierz ahri

-spory damage

-Charm

-regen hp z pasywu

-carruje ciemnote

-Mobilna

-Po 6 nie do zgankowania gdy masz ulta

Gmyru---1.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

riven najlepsza postac w lolu ma burst mobilna wytrzymala ma stuny dosc latwa postac kwestia 10normali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...