Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę edytować dropu ze szkaty


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam problem z edytowaniem dropu szkat chodzi mi akurat o szkatułki takie jak ja : Skrzynia króla,Skrzynia Wiecznej Zimy,Skrzynia Szczeniaka itp kiedy na nie klikam jest tylko komunikat Nic nie otrzymałes i szkata nie znika z eq.. Kiedy chce dodać drop wywala klienta...

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Jeśli jest błąd nic nie otrzymałeś to nie masz prawdopodobnie stworzonego wpisu w special_drop_item.txt.

Gdy wejdziesz do tego pliku będziesz wiedział jaki wpis dodać i jak dodać żeby były itemy - nic w kliencie .

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Ale... drop ustawiasz w special_drop_item.txt, a nie w kliencie przecież...

Musisz dodać ta wpisy, chyba sobie poradzisz :)

No tak własnie tam ustawiam drop daje id szkaty i wszystko dobrze wpisuje i wywala mi klienta jak chce edytować szkatułke np blasku księzyca wszystko działa

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...