Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Programy po formacie partycji systemowej, wydajność, aktualizacja Windowsa


Kapej138

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam kilka spraw dotyczące mojego komputera.

 

1.Pytanie dotyczące programów po formacie.

Zaczęło się od tego że siostra wzięła mojego laptopa do informatyka, który miał mi zwiększyć ram. Nie zwiększył ramu lecz sformatował mi kompa i zrobił reinstall systemu, ale to mniejsza.

Został sformatowany tylko dysk C, a większość programów było na D, i teraz kilka pytań.

 

A. Czy programy da się normalnie włączać? czy nie będzie żadnych problemów że brakuje jakiś programów potrzebnych do uruchomienai czy coś?

B. Czy da się zrobić wpisy z tych programów w panelu sterowania?

 

 

2. Zauważyłem też że po formacie gry przeglądarkowe typu agar.io czy darkorbit chodzą dużo wolniej niż wcześniej(???)

Co się mogło stać?

 

3. Czy mój Samsung NC-210/110 (sam już nie wiem) ma szansę otrzymać aktualizację do Windowsa 10? Słyszałem że system Windows 7 starter ma dostać aktualizację do Windowsa 10 Home.

 

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

3 Starter jest DARMOWY to  możesz liczyć przez 1 rok na aktualizację

 

2 Przeglądarki tak mają, podziałają to zaczną chodzić z czasem jak należy. 

 

 

1 Może tak, może nie . Sprawdź sobie sam. To się dowiesz najwyżej reinstalujesz 

      Po cholerę ci wpisy ?  chcesz miec to sobie zainstaluj 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

3 Starter jest DARMOWY to  możesz liczyć przez 1 rok na aktualizację

 

2 Przeglądarki tak mają, podziałają to zaczną chodzić z czasem jak należy. 

 

 

1 Może tak, może nie . Sprawdź sobie sam. To się dowiesz najwyżej reinstalujesz 

      Po cholerę ci wpisy ?  chcesz miec to sobie zainstaluj 

 

 

Co do 3. to nie mam tej opcji get windows 10 na pasku zadań, wie ktoś może czemu mi sie nie pokazuje?

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Bo jest darmowy i aktualizuje sie z Windows update jak będzie aktualizacja

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...