Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WH/NOK Agares.pl(woj,ninja,sura,szaman,likan)


__Homix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

248631407965198313241.png

WH/NOK Agares.pl(woj,ninja,sura,szaman,likan)

406561407965198313241.png


523311407965198313241.png

Nie

924761407965198313241.png

Cheat działa tylko na Kliencie Prywatnym

860691407965198313241.png

http://www58.zippyshare.com/v/4BusF5mR/file.html

926861407965198313241.png

http://www74.zippyshare.com/v/tO6CV1DT/file.html

794021407965198313241.png

https://www.virustotal.com/pl/file/bd23ad4a01a5d4b8c771790f68b165fb5437f3dfe5378782c2fc0d1128d44a38/analysis/1435578813/

848861407965198313241.png

https://www.virustotal.com/pl/file/1ca3375ba1eedc0836194e59f919fd41f18c35eaa22810a211455f96618e8094/analysis/1435578961/

297451407965198313241.png

Plik wkleić do folderu z grą i odpalać nim grę. Jest to wait hack oraz nok na wszystkie klasy postaci w tym likan. Multihack pod F5
Opublikowano

Sprawdzałeś? bo mi to nie działa błąd jakiś jest :)

coś o pliku granny2.dll jak wrzuce ten plik to LOG ....

Sprawdzałem.. normalnie gram na tym, może clienta spatchuj?

Opublikowano
 

Działa masz plusika :) ale czy można by jakoś przyspieszyć tego mobber hacka żeby szybciej przyciągał do siebie mooby? i autopickup szybciej podnosił itemy.

Opublikowano

Jest problem z ninja hackiem.. Expiłem tak do 36 lvl bez problemu. Mało kiedy logało. Na bo dawałem rade ale każdy spot zajęty więc chciałem się przenieść na inne expowiasko. Przeniosłem się na światynia hwang a tam co spot to mnie loga. Na v1 to samo.. Wie ktoś jak pomóc?

Opublikowano

mnie wlasnie też wywala 

bo to chyba obojętnie jaka postać tylko używajaca tego hacka :) bo widziałem sury/woje też kickało.

Opublikowano

_Homix mam pytanko a da radę zrobić tak żeby był sam ten multihack? bez wh i tego nok tylko sam multihack? jeśli tak to mógł byś powiedzieć jak to zrobić?  z góry dzięki.

Opublikowano

 

248631407965198313241.png

WH/NOK Agares.pl(woj,ninja,sura,szaman,likan)

406561407965198313241.png

523311407965198313241.png

Nie

924761407965198313241.png

Cheat działa tylko na Kliencie Prywatnym

860691407965198313241.png

http://www58.zippyshare.com/v/4BusF5mR/file.html

926861407965198313241.png

http://www74.zippyshare.com/v/tO6CV1DT/file.html

794021407965198313241.png

https://www.virustotal.com/pl/file/bd23ad4a01a5d4b8c771790f68b165fb5437f3dfe5378782c2fc0d1128d44a38/analysis/1435578813/

848861407965198313241.png

https://www.virustotal.com/pl/file/1ca3375ba1eedc0836194e59f919fd41f18c35eaa22810a211455f96618e8094/analysis/1435578961/

297451407965198313241.png

Plik wkleić do folderu z grą i odpalać nim grę. Jest to wait hack oraz nok na wszystkie klasy postaci w tym likan. Multihack pod F5

jedyny minus to auto pick up słabo działa stawiam boty w m1 jak jest dużo dropu to nic nie podnosi 

Opublikowano

spotkał mnie problem tego typu, że wywaliło mi prąd i po włączeniu kompa nie działa wh :/ przez patchera odpala się normalnie a tu nie reaguje wcale. Reinstalowałem i metina po kilka razy i nic :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...