Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego wywala cały serwer co 2 minuty?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu wywala serwer co 2 min. Myślę że może to być problem jednego z pluginów. W ustawieniach serwera nie ma nic takiego że ma się wyłączać i włączać co 2 min. Gdy wyrzuci serwer i wszystkich graczy pisze że serwer jest ON i jest tyle graczy ile było przed wywaleniem. Tak naprawdę nikogo nie ma. Gdy wywali serwer pisze : 

Connection lost

Internal Exception: io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException

 

Lista pluginów:

AntiSpam

AdminShop

AntiBotUltra

AuthMe

BarAPI

BossMessage

ClearChat

ClearLag

ColoredSings

CombatLog

CustomCMD

dragoTeleport

eastStone

Essentials, - chat,protect,spawn

ExpZeStone

FunnyGuilds

HolographicDisplays

IBan

ItemLoreStats

Jail

JoinMessage

KondziuChat

Motdmanager

MyCommand

NCP

OpenInv

OtherDrops

Permisionsex

PlayerLogger

PVP1VS1

Rlb

SetrankPEX

Shopkeepers

SkQuery

Skript

Sprawdzam

Tim

TreasureChest

UnkownCommand

Vault

VillagerShop

VoxelSniper

WildSkript

WorldEdit

WorldGuard

ZavAutoMessager

 

Opublikowano

Podeślij jeszcze plik z tej lokalizacji: plugins/MyCommand/language.yml, KondziuChat i NoCheatPlus też wywala błędy, skript podaje, że wiele skryptów posiada błędy, poza tym wywal Ci serwer, czy graczy, bo nie mogę znaleźć ani tego, ani tego(możliwe, że przez dużą ilość komunikatów o błędach)...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...