Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MW] Mało fps na dobrym sprzęcie / GeForce820m


RyXeL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey

 

Mam nowy komputer dokładnie laptop w którym jest i5 4*1,2 lub więcej kartea to GeForce 820m z tego co pamiętam Battlefield działa na wysokich ustawnieniach bez żadnych spadków ścinek itp poprostu perfecto a gdy gram w coda jest od 80-100fps już więcej wyciągam na staruszku z przed 6 lat gdzie potrafie mieć stałe 125 na niektórych mapach.Ja się znam jedynie na configach i całej grze lecz nie jestem od sprzętu.Prosił bym o pomoc gdzie leży problem?

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Nie znam się zbytnio na podzespołach(zwłaszcza mobile), ale strzelam, że:

-laptop

-optymalizacja gry

Btw ja na ~7letnim pc miałem 125-250fps :s

Próbowałeś jakieś stare sterowniki zainstalować? Rozumiem, że jeżeli bf śmiga to w Windowsie masz wszystko ustawione pod wydajność?

Mówimy o cod4 cnie? :3

Opublikowano

Nie wszystko jest ustawione pod jakość i bf śmiga na wysokich ustawieniach a tu COD4 z 2007 roku ma tylko 80fpsów nawet zmiana detali nic nie daje komendy cfg itp dodam że posiadam windows 8.1

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Nie wszystko jest ustawione pod jakość i bf śmiga na wysokich ustawieniach a tu COD4 z 2007 roku ma tylko 80fpsów nawet zmiana detali nic nie daje komendy cfg itp dodam że posiadam windows 8.1

Robisz sobie jaja? 60 fpsów to wystarczająca ilość aby grać perfekto... Pomiędzy 60 a w5151250825912751582501251275125901825 fpsami nie widać różnicy... Chyba, że masz monitor o dużej częstotliwości odświeżania obrazu 

9368_gold.png

Opublikowano

Robisz sobie jaja? 60 fpsów to wystarczająca ilość aby grać perfekto... Pomiędzy 60 a w5151250825912751582501251275125901825 fpsami nie widać różnicy... Chyba, że masz monitor o dużej częstotliwości odświeżania obrazu

Grałeś kiedyś w coda4 na promodzie? Panie Omek różnica między 60fps a załóżmy 125-250 jest duża. I tu nie chodzi o odświeżanie ekranu.
Opublikowano

Robisz sobie jaja? 60 fpsów to wystarczająca ilość aby grać perfekto... Pomiędzy 60 a w5151250825912751582501251275125901825 fpsami nie widać różnicy... Chyba, że masz monitor o dużej częstotliwości odświeżania obrazu 

Widzę że twoja wiedza na temat COD4 jest malutka.Jeśli masz nawet 999fps to gra się gorzej niż na 125-250-333 a na 60fps nie da się grać w tą grę

 

 

@Cinu77

 

Poradziłem sobie już z problemem trzeba było tylko podłączyć ładowarkę i fpsy automatycznie skoczyły do 250

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Nie wszystko jest ustawione pod jakość i bf śmiga na wysokich ustawieniach a tu COD4 z 2007 roku ma tylko 80fpsów nawet zmiana detali nic nie daje komendy cfg itp dodam że posiadam windows 8.1

a próbowałeś wbisywać w konsoli /com_maxfps 250 ?

Opublikowano

a próbowałeś wbisywać w konsoli /com_maxfps 250 ?

Już poradziłem sobie z problemem to była wina nie podłączonego zasilacza a gdy podłączyłem fpsy skoczyły do 250

 

 

Można zamknąć

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...