Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uruchomić bola aby działał w grze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak uruchomić aby działał skrypt , który wybrałem?
Jestem początkującym użytkownikiem bol'a.

Opublikowano

Włączasz bola, skrypty zaznaczasz ptaszkiem jeśli je wgrałeś i tyle, samo Ci się zinjectuje w grze.

 

Pamiętaj o bibliotekach do skryptów.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

O jakiej biblotece?

Właśnie włączyłem gre i w około postaci nie mam tych kół dokąd moge skile , czemu?

Opublikowano

O jakiej biblotece?

Właśnie włączyłem gre i w około postaci nie mam tych kół dokąd moge skile , czemu?

 

Masz w ogóle jakiś skrypt wgrany? 

Poza tym free nie działa do 30 czerwca jeśli nie masz vipa.

 

wrzuć te wszystkie biblioteki do common: http://puu.sh/iDqiE/fd42b184a4.rar 

skan: https://www.virustotal.com/pl/file/5ad85a0c87dbd17cb27fc92f288dc96f1181a49a7be12a5b84a5b5e813d31cee/analysis/1435328099/

­

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Ma free , tak zaznaczam ten skrypt ptaszkiem w "przedziale" jak to nazwe "Custom Scripts" , tam mam ten skrypt.

Pasjonat
Opublikowano

Free nie działa.

Ściagnij sobie cracked.

Najlepiej sciagnij sobie paczke z nuleda.

jinx_by_solar11pro-d7nghy7.png


 


Chetnie pogram 4fun w jakims bronze/dolny silver. Kto chce free elo pisac ;D

Opublikowano

A jak zdobyć ten nulleed?
Jest lepszy niż ten Free i czy działa?


A mogłbyś/mogłabyś podesłać linka?
I czy ten cracked działa obecnie?

Pasjonat
Opublikowano

to jest taki darmowy vip.

Działa obecnie i nie moge podesłać linka. ;p

Troche inwencji + minimalny angielski i powinienes znalesc.

jinx_by_solar11pro-d7nghy7.png


 


Chetnie pogram 4fun w jakims bronze/dolny silver. Kto chce free elo pisac ;D

Opublikowano

No znalazłem ale trzeba napisać post pod tym aby pobrać tylko tam nie ma jak! :C


Jak się zabezpieczyć aby nie wyłapać bana?

Opublikowano
@

Skoro nie masz o Bolu pojęcia to zapraszam do przeczytania pierwszy tematów w dziale Bot of Legends na tym forum tam wszystko masz wyjaśnione :)

bPF1HEU.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...