Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam pluginu na automatyczne podnoszenie itemów.


Bitilol12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was.

Znacie może plugin który automatycznie podnosi itemy z ziemi ? Bo szukam juz długo i znalazłem 1 ale nie da sie pobrać! Proszę o podanie nazwy. I zeby z MyDrops tez itemy zbierało.

4.png
Opublikowano

@echostar9

DropsToInventory nie zbiera mi itemów z MyDrops :/ A karolekDrop ma jakieś ograniczenie co tylko drop działa Administracji  z Permisions "*" i op

4.png
Opublikowano

W karolekDrop do każdego rodzaju dropu wstawiasz linijkę np:

permission: karolekdrop.diamond

i potem w permissions.yml dodajesz taką permisję poszczególnym grupom graczy

Jak dodasz Vipom permisję

    - karolekdrop.vip

to będą mieli większy drop

 

W konfiguracji ustawiasz tez poniżej jakiego poziomu działa dany drop.

 

... i musi działać :-)

Opublikowano

W karolekDrop do każdego rodzaju dropu wstawiasz linijkę np:

permission: karolekdrop.diamond
i potem w permissions.yml dodajesz taką permisję poszczególnym grupom graczy

Jak dodasz Vipom permisję

    - karolekdrop.vip
to będą mieli większy drop

 

W konfiguracji ustawiasz tez poniżej jakiego poziomu działa dany drop.

 

... i musi działać :-)

 

Jak gracz nie ma op to nie działa mi komenda drop bo pisze coś o permissions: karolekdrop.executors.stone

Doda się to i wciąż nie działa :/

4.png
Opublikowano

Faktycznie taka permisja jest potrzebna. Po jej usunięciu u mnie jest komunikat o którym piszesz ale po dodaniu tej permisji  i przeładowaniu PEx-a (/pex reload) działa jak trzeba.

Przeładuj PEx-a po dodaniu permisji.

Opublikowano

Faktycznie taka permisja jest potrzebna. Po jej usunięciu u mnie jest komunikat o którym piszesz ale po dodaniu tej permisji  i przeładowaniu PEx-a (/pex reload) działa jak trzeba.

Przeładuj PEx-a po dodaniu permisji.

Dodałem Permissions oraz przeładowałem i gdy napisze drop wciąż to jest :/

 

 

Log z Konsoli :

 

[08:10:32 INFO]: MPCForum issued server command: /drop

 

 

MC:

 

YChuI82.png

 

PEx :

 

Rangi Prywatne

 

 

Drops:

 

Drop Prywatny

 

 

4.png
Opublikowano

Zrobiłem nowy serwer, dałem tylko pluginy essentials, permissionex, karolekdrop. Wstawiłem twoje konfiguracje do plików i:

 

0fde8a152962894b.jpg

 

... działa

 

Może zostawiłeś jakiś plugin, w którym też jest komenda /drop i to powoduje problem.

Opublikowano

Moje pluginy:

 

EDIT:

(Usunąłem niepotrzebne)

 

Plugins (30): XXX

 

 

W Skript nie mam /drop

4.png
Opublikowano

Dziwna sprawa.

A może gracze nie są przypisywani z jakiegoś powodu do grupy "Gracz"

Dodaj do permissions.yml w grupie Gracz prefiks np:

    prefix: '&e&l[Gracz]&7'

Wejdź na serwer jako nowy gracz, sprawdź czy pisząc na czacie jest [Gracz]

Dla pewności daj w konsoli setrank <nick> Gracz

 

Na jakim silniku masz serwer?

Opublikowano

CraftBukkit 1.7.2

 

 

EDIT:

 

Wciąż nie działa >.<


Właściciel ma permissions "*" i mu tez nie działa co dopiero jak ma op :/

4.png
Opublikowano

No to skończyły mi się pomysły ...

Pobrałem silnik taki jak twój, uruchomiłem serwer i działa bez problemów.

Mam wersję karolekDrop 1.1.2, PEx 1.20.4

Może w MyCommand jest komenda /drop ustawiona?

Spróbuj komendy /stone i /kamien

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...