Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Skurwysyńki wirus, wyskakujące nowe okna przeglądarki.


megaziomus2014

Pytanie

Opublikowano

Witam od 2 dni mam jakiegoś spierdolonego wirusa w google chrome, praktycznie gdziekolwiek nie kliknę otwiera mi się jakaś strona z jakimiś gównami typu: 

http://scr.hu/2z87/f6glh

Próbowałem używać: Adwcleaner, Avg oraz ComboFIX. Przeskanowałem wszystkim, pousuwałem jakieś syfy - dalej nic, dopiero gdy uzyłem combofixa miałem na jeden dzień spokoju z tym gównem, problem wrócił dzisiaj, help bois.

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jeszcze nic jak ja mialem wirusa ze k***a na pulpicie reklamy z porno itd wyskakiwaly. Pomógł mi adwcleaner i combofix no i reinstal przegladarki i skan avg

Opublikowano

Vise Care 365~Polecam bo miałęm ten sam problem co i dzięki temu programowi już mam kłopot z głowy :).

Jeżeli nie pomże to ADBlocked w przeglądarce.

Opublikowano

Ja to robię tak :

Avast - czyszczenie przeglądarki 

Panel sterowania - usuwanie syfów 

Malwarebytes Anti-Malware - skanuje i wywala shity 

Oraz popatrzeć w opcjach przeglądarki czy czegoś nie ma ustawionego .

Moje tut'y

 

 

 

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Opublikowano

Wbij w panel sterowania i usuwaj niepotrzebne/podejrzane programy.

Jeszcze usuwałem jakiś folder gdzie zbierają się takie syfy na win7 ale zapomniałem jak się nazywa.

Miałem to samo i mi pomogło.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

To Ty nie wiesz co do denerwujący wirus ;) Miałem takiego że podczas korzystania z kompa nagle co 5 minut słyszałem reklamę, jakbym ją oglądał na YT, czy to w grze czy gdy siedzę na pulpicie po prostu mi się reklama odtwarzała z nikąd, nawet jej nie było w procesach..

 

Przywróć ustawienia fabryczne.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Głupie pytanie, ale nie napisales, to musze spytać ;D

reinstal przeglądarki robiłeś?

Formata nie probowałeś jak mniemam?

 

Ten rodzaj wirusa jest naprawdę skurwysyński, tez mialem taki syf, ale na explorer hah idzie sie wkurwić porządnie.

 

Jak Adwcleaner nie dziala, to to jest jakis powazniejszy wir, bo ten program od takich reklam internetowych itd jest, spróbuj najnowszą wersje pobrać z najnowsza baza wirusów.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Kiedyś miałem coś podobnego i też próbowałem w/w programami. 

Pomogło mi to :

Włączyłem menadżer zadań i zauważyłem jakiś dziwny program, którego nigdy nie było. Wziąłem prawym i udaj się do lokalizacji ( czy coś takiego, nie chce mi się sprawdzać dokładnie ) no i tam usunąłem pliki, zrestartowałem komputer i po problemie, także zobacz czy nie masz czegoś podejrzanego w menadżerze 

Opublikowano

Głupie pytanie, ale nie napisales, to musze spytać ;D

reinstal przeglądarki robiłeś?

Formata nie probowałeś jak mniemam?

 

Ten rodzaj wirusa jest naprawdę skurwysyński, tez mialem taki syf, ale na explorer hah idzie sie wkurwić porządnie.

 

Jak Adwcleaner nie dziala, to to jest jakis powazniejszy wir, bo ten program od takich reklam internetowych itd jest, spróbuj najnowszą wersje pobrać z najnowsza baza wirusów.

Oczywiście, że robiłem reinstall przeglądarki.

Opublikowano

Wbij w panel sterowania i usuwaj niepotrzebne/podejrzane programy.

Jeszcze usuwałem jakiś folder gdzie zbierają się takie syfy na win7 ale zapomniałem jak się nazywa.

Miałem to samo i mi pomogło.

temp ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...