Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czym wyjść z brązu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,i przepraszam że tworzę oddzielny temat.Ale już nie mam sił do tych brązów.Jaką postacią najlepiej wyjść,samemu też bym dał rade ale jak gram bez bola to są takie efekty.

Prosiłbym o kilka postaci do kerowania i skryptu do niego.I jakiś tam build.
Opublikowano

Aktualnie brąz to taka liga, że jak się chce to się wyjdzie bez bola xD

W s3/s4 było ciężko, ale teraz... Pickujesz wukonga/rengara/lee sina i gg

 

co do tematu polecam

evadee i jakis windwalker yasuo albo slay belle kata.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

nwm... fiora, darius, cait, brand, yi, wszystko to co bije jak porąbane przy lekkim feedzie. Serio nie trzeba do tego wspomagaczy bo tylko dostaniesz perm bana.

Opublikowano

No powiem tak syndra/katarina syndrą łatwa linia do wygrania,pograłem 2 tyg syndra na skryptach no nie kryłem sie i napierdalałem jak pojebany i dostalem perma  ale to raczej przez evadee,ale tak ogolnie to polecam rengara bez skryptow free elo ;]

Opublikowano

@Thetubson

 

Permy nie są za skrypty tylko za bola/l# bo injectują w proces lola co jest niedozwolone. Skryptów możesz używać jakich ci się tylko podoba ale za inject pogramu dostajesz bana. 

Opublikowano

Cassio/Vayne/Xerath i teraz sam zamierzam kupić Kaliste ;)

Aktualnie brąz to taka liga, że jak się chce to się wyjdzie bez bola xD

W s3/s4 było ciężko, ale teraz... Pickujesz wukonga/rengara/lee sina i gg

 

co do tematu polecam

evadee i jakis windwalker yasuo albo slay belle kata.

Żeby grać Yasuo / Katarina na brązach to chyba musisz mieć first picka + nic nie banować(żeby przeciwny team miał większy wybór) i mieć w ch*j szczęścia... to są brązy oni nie wiedzą,że na katarine wystarczy tylko cc a Yasuo dla nich to Bóg... 

Opublikowano

Cassio/Vayne/Xerath i teraz sam zamierzam kupić Kaliste ;)

Żeby grać Yasuo / Katarina na brązach to chyba musisz mieć first picka + nic nie banować(żeby przeciwny team miał większy wybór) i mieć w ch*j szczęścia... to są brązy oni nie wiedzą,że na katarine wystarczy tylko cc a Yasuo dla nich to Bóg... 

 

A no nie wiedziałem, nigdy nie miałem styczności z tą dywizją xD

Wg mnie są to najlepsze postacie do carrowania.

 

 

Wiecie czego jak odpalam bola to wyskakuje bi bug splat.Nie ważne jaki skrypt uzyje

Musisz czekać do 30-06-2015 na aktualizacje bola

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Pasjonat
Opublikowano

karthus op w ...

xerath i syndra

tylko jeszcze brain.lua musisz miec koniecznie

jinx_by_solar11pro-d7nghy7.png


 


Chetnie pogram 4fun w jakims bronze/dolny silver. Kto chce free elo pisac ;D

Opublikowano

Najlepiej Graj ADC z jakimś duo supportem. Ja mam obecna dywizje diament ponieważ mam aż 9 supportów w zestawie i z każdym gram o której chce . Pozegnalem bronzy jak bylem mlody :D kappa

 

Opublikowano

Naucz się lepiej farmić bo 200 w 40 minut to nie jest dobry wynik. Graj pickami posiadający zarówno dobre 1v1 ,teamfighty ,jak i cc oraz dps. Najłatwiej z mida wygrać gierkę. Katarina to jest 100% win ale w niskim elo ciągle banowana.

Pasjonat
Opublikowano

Kata nie koniecznie 100% win.

Ale jak juz sie zdecydujesz na kate znajdz do duo jakaś morgane.

JA używam na kate fun house loader wtedy poprostu czekasz na low hp na poczatku w walkach i samo ksuje. W late jak podłapiesz feeda to juz gg.

jinx_by_solar11pro-d7nghy7.png


 


Chetnie pogram 4fun w jakims bronze/dolny silver. Kto chce free elo pisac ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...