Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwera metin2 takiego jak w opisie


M.T.W.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym pograć sobie na jakimś fajnym serwerzę metina mam słaby internet więc odpada pobieranie kilku i sprawdzanie ich.

Napiszę czego oczekuje od serwera którego szukam może jest taki.

 

- Polski

- Hard lub medium

- brak 6/7 bon

- szybka nauka skilli bez czytania kilkudziesięciu ku

- jakieś fajne nowości

- nowe eq i lub nowy wygląd starych broni i zbroi

 

Jesli znacię serwer z tymi cechami proszę napisac.

Opublikowano

@kVkis

Dreikon to nie HARD - MEDIUM :) ogólnie to tam już bieda jest.

Santeria to zbudowane gowno stworzone przez gowno

 

Polecam poczekać kilka tygodni na Age of Gantia

sprawdz na fb lub w dziale media nowości z tego serwera to Ci pikawa stanie

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Jeżeli chodzi o te wymogi: 

 

- Hard lub medium
- brak 6/7 bon
- szybka nauka skilli bez czytania kilkudziesięciu ku
- jakieś fajne nowości 
- nowe eq i lub nowy wygląd starych broni i zbroi

 

 

To na serwerze Agares.pl brakuje tylko ostatniego punktu ("nowe eq i lub nowy wygląd starych broni i zbroi") resztę jak najbardziej tam znajdziesz 

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru  ^_^

Opublikowano

@kVkis

Dreikon to nie HARD - MEDIUM :) ogólnie to tam już bieda jest.

Santeria to zbudowane gowno stworzone przez gowno

 

Polecam poczekać kilka tygodni na Age of Gantia

sprawdz na fb lub w dziale media nowości z tego serwera to Ci pikawa stanie

Faktycznie fajny serwer ale ja bym chciał pograć jak najszybciej a nie za pare tygodni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...