Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komuś udało się scrackować Annie the UnBEARable 7.11 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyciągnąłem cały kod z base64 ale jest tego 7161 linijek ! Naprawdę trudno się połapać. Czy autorzy tych skryptów naprawdę mają takie mózgi że potrafią robić takie rozgałęzienia czy to dodatkowe zabezpieczenia ?

 

Tutaj kilka linijek z programu OMG

UnSS4IM.png

Opublikowano

Wyciągnąłem cały kod z base64 ale jest tego 7161 linijek ! Naprawdę trudno się połapać. Czy autorzy tych skryptów naprawdę mają takie mózgi że potrafią robić takie rozgałęzienia czy to dodatkowe zabezpieczenia ?

 

Tutaj kilka linijek z programu OMG

UnSS4IM.png

To samo jest w deklandAIO, a nawet wiecej.. powodzenia.

Opublikowano

Wyciągnąłem cały kod z base64 ale jest tego 7161 linijek ! Naprawdę trudno się połapać. Czy autorzy tych skryptów naprawdę mają takie mózgi że potrafią robić takie rozgałęzienia czy to dodatkowe zabezpieczenia ?

 

Tutaj kilka linijek z programu OMG

UnSS4IM.png

Wrzuć cały kod i podeślij mi na pw :)

Opublikowano

Totally annie jest darmowa ,a skrypt kozak. Najlepszy antigapcloser jaki widziałem(jak przeciwnik leci to automatycznie wbija np. 2 stacki i daje stuna na jape jeszcze w locie). Według mnie najlepsza annie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...