Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd łączenia na serwerze terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam problem gdy odpalam serwer niby wszystko ok ale po wpisaniu ps nie odpala sie ch11, ch12, ch99 i auth. Dlaczego ?

Opublikowano

/etc/rc.d/netif restart i dopiero teraz :) a jak nie to shutdown-r now i jeszcze raz odpal+pytanie serwer hamak czy dedyk+są to świeże pliki (w sensie że dopiero wgrałeś i pierwszy raz chcesz wejść) czy już cuś tam edytowałeś? 

Opublikowano

/etc/rc.d/netif restart i dopiero teraz :) a jak nie to shutdown-r now i jeszcze raz odpal+pytanie serwer hamak czy dedyk+są to świeże pliki (w sensie że dopiero wgrałeś i pierwszy raz chcesz wejść) czy już cuś tam edytowałeś? 

No 3x juz tak robiłem i nie ma syserra we wszystkich channelach i auth  http://screenshooter.net/101737208/fqripfp

 

a start.log jest pusty.

 

Wgrałem dify na:

 

- 95 pkt statusu

- 250 lvl

- Odbugowanie dmg mountów

- odbugowanie dmg pandy

- odbugowane bonusy petów

- fix /war

- fix number_ex

- fix backdoor 34k

- gdy jest powyzej 32k hp nie ma na -

- timebomb (?)

Opublikowano

No 3x juz tak robiłem i nie ma syserra we wszystkich channelach i auth  http://screenshooter.net/101737208/fqripfp

 

a start.log jest pusty.

 

Wgrałem dify na:

 

- 95 pkt statusu

- 250 lvl

- Odbugowanie dmg mountów

- odbugowanie dmg pandy

- odbugowane bonusy petów

- fix /war

- fix number_ex

- fix backdoor 34k

- gdy jest powyzej 32k hp nie ma na -

- timebomb (?)

 

I dlatego zawsze robi się kopie. Odgrywaj diffy jeden po drugim aż serwer się uruchomi wtedy zobaczysz, który diff jest wadliwy.

Opublikowano

I dlatego zawsze robi się kopie. Odgrywaj diffy jeden po drugim aż serwer się uruchomi wtedy zobaczysz, który diff jest wadliwy.

jak odegrać ?

Opublikowano

jak odegrać ?

 

Odwracasz przykładowy diff:

0006D0BD: 14 28
0006D169: 14 28
0006D177: 15 29
0006D1B3: 14 28

a odwrócony wygląda tak:

0006D0BD: 28 14
0006D169: 28 14
0006D177: 29 15
0006D1B3: 28 14

Opublikowano

Już działa bład powodował 250 lvl.

 

Macie jakiś działający diff na 250 lvl ?

 

 

@Edit

 

Lol po reboocie normalnie działało teraz znowu nie odpala

Opublikowano

Już działa bład powodował 250 lvl.

 

Macie jakiś działający diff na 250 lvl ?

 

 

@Edit

 

Lol po reboocie normalnie działało teraz znowu nie odpala

 

Syserr/startlog nic?

Opublikowano

nic

 

dalibyscie mi game z terenzo ? bo teraz nie mam jak

 

 

 

mt2full.tgz (Full 8,71 MB): http://ul.to/46i9bpar

https://www.virustotal.com/pl/file/2e8a92e9eb26ef0a9b015a62b413296701d3a8cb6a7a0f07d2c6074b2c5b5509/analysis/1373992884/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...