Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Igrzyska śmierci - co sądzicie o moim projekcie?


JackS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, na poczatek.

Sorki za brak ogonkow ale usuwaja mi caly tekst po dluzszym trzymaniu klawisza.

 

Tak wiec, mam pomysl aby stworzyc serwer "Igrzyska Smierci"

Na czym bedzie polegal.

Na start gracz startuje z pustym Eq i wybiera Arene 1 z X ilosci na serwerze.

Po wybraniu areny oraz zapelnieniu sie areny gra startuje.

Beda to istne igrzyska, skrzynie, przeciwnicy i wymog przetrwania do konca.

Wyjatkiem bedzie to ze areny beda ogromne, co wydluzy walki do 20minut.

Na serwerze beda "sponsorzy". Czyli sprzedaz itemow ktore nam zostaly i kupowanie cos co mamy od startu areny.

Jezeli kupimy itemy i zginiemy przepadaja one z naszego Eq.

Na serwerze beda 4 dystrykty a w nich po 3 klasy:

1. Lucznik - wiecej obrazen od strzelania

2. Silacz - potrafi zabrac wiecej Eq

3. Lowca - potrafi zamaskowac sie, stac sie niewidzialny

Kazdy dystrykt bedzie mial inny kolor nicku.

Czat bedzie ograniczony do pewnych odleglosci, oraz osoby z innego dystryktu beda mialy znieksztalcona wiadomosc do czasu kiedy kupia "ksiazke jezykowa" po jej uzyciu moga rozumiec mowe innych dystryktow

 

Walki na arenie beda jak w filmie, skrzynie na srodku itemy w nich a potem przetrwanie.

Wyjatkiem bedzie dodanie "Menu Wroga"

W ktorym mozna bedzie zaatakowac wroga za nasze pieniadze w grze.

Czyli piszemy nick i numer akcji.

Np "JackS 1" co daje nam resp Zombie obok gracza JackS za 150$

Dodatkowo mozna bedzie sterowac pora dnia, pogoda.

Tak jak w filmie sterowal ten gosciu w kopule.

 

W dystryktach beda domki 10x10 gdzie mozna bedzie cos porobic miedzy walkami, dodatkowo KAZDY GRACZ raz na dzien musi wplacic 400$ na swoj dystrykt, jezeli nie zdazy dostanie kare wiezienia na 24h (ban) aby byl sens tych miejsc, w dystryktach beda tartaki, kopalnie, surowce do wydobywania ktore sprzedamy w sklepie za ogromnie niska cene.

Wyjscie poza dystrykty i areny beda tylko i wylacznie dla Administracji, reszta nie ma do tego prawa.

 

Mozliwi beda sponsorzy przed arenami lecz trzeba bedzie wykazac sie czyms extra, sponsor bedzie mogl dac nam na start areny bron czy jedzenie z zbroja.

Dostep do sponsora kosztowac bedzie 950$ lecz sam dostep nie gwarantuje otrzymania tych bonusow.

Bron jaka dostaniemy bedzie zalezala od tego co pokazemy.

 

Kazdy dystrykt bedzie specjalizowal sie w czyms innym.

Jeden bedzie mial wieksza kopalnie, inny tartak a inny zas wiecej piasku i gliny.

Surowce bedzie mozna sprzedawac na targu dystryktow gdzie spotkac bedzie mozna wszystkich.

Za zebrana tam kase mozna oplacic swoj pobyt w dystrykcie i ominac bana, dodatkowo na targach znajdziemy inne potrzebne nam itemy, jak jaja spawnu czy przedmioty ktorych nie mozemy wydobyc z ziemi w naszym dystrykcie.

 

Pomyslu raczej tutaj nie ma i nigdy nie bylo.

nie widzialem go ani w PL ani w EU.

Tak wiec bedzie to chyba pierwszy tego typu.

 

Tak wiec, czekam na wasze opinie i pomysly bo pomysl nie jest dopracowany i moge jeszcze go zmienic.

 

Poki co mam juz mieszanie jezykow, sponsorow i ich hangar, dystrykty, GUI wybor dystryktu oraz klasy.

Oraz kilka aren.

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Opublikowano

Jest coś takiego jak igrzyska śmierci w Minecraft, ale twój pomysł jest ciekawszy i do zrealizowania. Chętnie bym pograł na takim serwerze.

Tylko powiedz jeszcze co to ten 'sponsor'.

 

 

A... no właśnie problem znowu z czitami :P

Opublikowano

W filmie byly osoby ktore sponsorowaly uczestnikow, precyzyjniej 1 czesc filmu gdzie ta laska strzela z luku do celu a ten chlopak podnosi ciezary.

U mnie tez beda sponsorowac gracza na 1 walke, admini przyjma kazdego do hangaru kto zaplaci i wybiora czy jest godzien aby go zasposnorowac czyli po starcie areny dostanie np miecz, luk czy jedzenie aby dluzej przezyc

 

Dodatkowo jest nowy pomysl:

Namierzanie gracza- areny sa ogromne i walka 1 na 1 jest dosc dluga do poszukiwania wroga, wiec dodam opcje ktora wystrzeli fajerwerki z kazdego gracza po kupnie namierzania.

Czy Ja kupuje namierzanie i kazdy inny uczestnik areny wypuszcza rakietki i pokazuje swoja pozycje + do mnie przychodzi wiad o koordach wrogow na wypadek gdyby rakieta zablokowala sie o jakis blok

 

wysłane z tapatalk

 

 

TEMAT


 


Opublikowano

Tak

 

Co do czitow, mam zamiar wprowadzic:

1 konto - 1 IP - dostep tylko dla wybranych

Czyli albo dodam bilet na serwer w najnizszej cenie sms

Albo dodam weryfikacje email, nicku, ip i uuid i poblokuje mlozliwosc multikont.

A watpie aby ktos chcial uzywac hakcow na serwerze gdzie moze nie wrocic latwo :)

 

wysłane z tapatalk

 

 

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Opublikowano

Ref

 

wysłane z tapatalk

 

 

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Opublikowano

Hmm... Twój projekt wygląda bardzo ciekawie, ale mam pewne wątpliwości do dwóch rzeczy.

 

Po pierwsze - Pieniądze ($). W jaki sposób będzie się jest zarabiać? Z tego co przeczytałem na sam start będzie potrzebne ~1000$, więc sumka dość spora.

Po drugie - Gracze. Musisz swoim projektem zaciekawić naprawdę sporą ilość graczy, ponieważ rozrywka w mniejszej ilości osób będzie po prostu bez sensu.

 

Jak na razie to wszystko. :) A tak w ogóle to grałbym. ;)

5719814456868591400331.gif
Opublikowano

Na start kazdy ma 0$

Zarabiamy za walki, wygrany dostaje X$

Surowce dystryktu X$ w sklepie albo X$ nna targu sprzedajac innemu graczowi.

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Opublikowano

nudne... i jeszcze wejście za opłatą planujesz zrobić...

nie bez powodu najpierw ściągam grę z Torrenta a potem w nią gram...

tak samo jest z serwerami... nie zapłacę za serwer który potem okaże się pusty 24/7

 

a jego grywalność jest porównywalna z patrzeniem na ścianę...

 

a Igrzyska śmierci wiem że są już na wielu serwerach... i nie jest to zbyt wybitny pomysł na gre...

Opublikowano

Sa w postaci DODATKU a nie trybu gry.

Sa jedynie kawalkiem serwera a nie jego calym szkieletem.

Tutaj pisze ze serwer to igrzyska a nie ze na serwerze beda igrzyska ;)

Nie czytgales tematu widac, pisane jest tez o tym ze jest to pomysl i szukane sa propozycje wiec nie wszystko to 100% pewne rzeczy na serwerze ;) radze czytac uwaznie i ze zrozumieniem

 

TEMAT


 


Opublikowano

Ref

 

wysłane z tapatalk

 

 

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Opublikowano

Pomysł wydaje się być interesujący, grunt to żeby wszystko ładnie dopracować.

Jak wiadomo nic nie może być za łatwe, bo gdy coś łatwo można zdobyć to równa się to z krótkim czasem gry i później się zbudzi co da nam efekt braku graczy.

Liczę na to, że wszystko się pięknie uda i wypali.

 

@offtop

Gdybyś potrzebował jakiejkolwiek pomocy to z chęcią pomoge, bo po kilku pierwszych zdaniach  już mnie zaciekawiłeś :)

Ewentualny kontakt PW :D

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Jeżeli mapy będą ogromne to czemu nie. Szukanie wroga w takim trybie raczej powinno być interesujące niż nudne. Można by dodać przeszkody w postaci jakiś zwierząt itp.

Opublikowano

Zwierzeta beda, Menu pozwoli zrespic moby za nasza ogromnie ciezko zarobiona kase.

I bedzie ograniczenie uzycia menu do kilku

Areny beda spore jak w filmie, masa kryjowek i dodatkow ktore zachowam do siebie

 

Co do 2x up

Pomoc przyda mi sie za okolo 2/3 tyg jako pomyslodawca mini dodatkow :)

wysłane z tapatalk

 

 

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Opublikowano

Jezeli bylo to 1 czy 2 razy, od lat nie widzialem innego serwera niz isihc survival+gildie czy innego tego typu gowna

Pobranego z neta w postaci paczki serwerowej

 

wysłane z tapatalk

 

 

3119414338767251395862.png


Chcesz coś ode mnie?


Pisz @JackS inaczej nie odpowiem bo nie śledzę tematów


Sygnaturki na zamówienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...