Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który z serwerów ISS vs Aftermath ma lepszą optymalizacje?


ShotL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Która z wyżej wymienionych gier jest lepsza pod względem optymalizacji?

Mówiąc inaczej: Macie więcej fps w ISS czy Aftermath, czy może obie te gry są na podobnym poziomie pod tym względem?

 

Zdaję sobie sprawę z tego, jak fatalna jest optymalizacja w ISS, dlatego ciekawi mnie, jaka jest sytuacja w Aftermath.

Przymierzam się do powrotu do ISS, jednak chodzi mi on "na styk" (ledwo 30 fps na low) dlatego zastanawiam się, czy jest sens pobierać Aftermath'a i czy będę miał szansę w niego w miarę płynnie pograć?

 

Opublikowano

Witam.

Która z wyżej wymienionych gier jest lepsza pod względem optymalizacji?

Mówiąc inaczej: Macie więcej fps w ISS czy Aftermath, czy może obie te gry są na podobnym poziomie pod tym względem?

 

Zdaję sobie sprawę z tego, jak fatalna jest optymalizacja w ISS, dlatego ciekawi mnie, jaka jest sytuacja w Aftermath.

Przymierzam się do powrotu do ISS, jednak chodzi mi on "na styk" (ledwo 30 fps na low) dlatego zastanawiam się, czy jest sens pobierać Aftermath'a i czy będę miał szansę w niego w miarę płynnie pograć?

W ISS miałem zdecydowanie więcej FPS

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...