Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co ulepszyć by Watch_Dogs'y szybciej działały?


RetroN_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupiłem Grę Watch_Dogs na platformie UPlay. Niestety troche laguje, a czasami podczas jeżdżenia autem lub ładowania zawiesza laptop.

 

Moja specyfikacja Laptopa (ASUS K52JT-sx505v):

 

Intel core i3-350M (2.26 GHz, 3MB cache)

ilość rdzeni 2 szt.

wielkość pamięci RAM 3 GB

karta graficzna ATI/AMD Mobility Radeon HD 6370

 

Minimalne wymagania sprzętowe gry Watch_Dogs:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 2.66Ghz / AMD Phenom II X4 940 3.0Ghz lub lepszy
  • Karta Graficzna: 1024 VRAM oraz wsparciem dla Shader Model 5.0 NVidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5770 lub lepsza
  • DirectX: wersja 11.0
  • RAM: 6 GB pamięci RAM
  • Miejsce na Dysku: 25,0 GB
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows Vista, 7 i 8
Zalecane wymagania sprzętowe gry:
  • Procesor: Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / AMD FX-8350 lub lepszy
  • Karta graficzna: 2048 VRAM oraz wsparciem dla Shader Model 5.0 NVidia GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 7850 lub lepsza
  • DirectX: wersja 11.0
  • RAM: 8 GB pamięci RAM
  • Miejsce na Dysku: 25,0 GB
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows Vista, 7 i 8

 

Co ulepszyć, by gra chodziła szybciej?

 

Z góry dziękuje :)

 

 

Opublikowano

Mówie, że dużo to nie da. Maks 2-6fps i może zwalczyć niektóre przycinki.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...