Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się ukryć nazwy plików folderów na pulpicie?


James1919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem sobie w jakiś sposób ukryć nazwy plików lub folderów na pulpicie, tak żeby była tylko ikonka. Tylko czy tak się da? Może jest jakiś sposób? 

Cześć...

Opublikowano

Spróbowałeś użyć znaków z tych kodowań których nie odczyta twój komputer.

Spróbuj pobawić się tablicą znaków i znaleźć tam dziwne znaczki :P

Opublikowano

Aby nazwy elementów były niewidoczne, można je zmienić na znak twardej spacji, uzyskiwany przez wpisanie na klawiaturze numerycznej cyfr 0160 z wciśniętym lewym altem. Trzeba będzie użyć różnych kombinacji spacji i twardych spacji, ponieważ dwa elementy nie mogą mieć takiej samej nazwy.

Opublikowano

Weź zmień ikonke folderu na explorer i napisz "Internet Explorer" i zapewniam Cię, że nikt w to nie zajrzy. xp

Opublikowano

@Hya

Nie chcę, żeby nikt tam nie zaglądał. Tylko napadała mnie jakaś mania i teraz dla mnie brzydko wygląda, jak mam podpisane (foldery, skróty) które mam na pulpicie. :D Zostawiam tylko ikonki

Cześć...

Opublikowano

@James1919

 

Zrób nowy folder, następnie weź w start i wpisz "tablica znaków" i znajdz pusty kwadrat rys3-niewidoczny-folder.gif zaznacz i nacisnij wybierz.

Następnie weź prawym na folder i zmień nazwę, usuń nazwę i ciśnij cirt + v i już.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...