Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|GOLD MU ONLINE SEASON 4 EPISODE 6 LOW EXP | START 27.06


Trystian1990

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 


 


 


 


 


 


WITAM SERDECZNIE


WSZYTKI MU MANIAKÓW 


 


PRAGNĘ WAM PRZEDSTAWIĆ SERWER MU GOLD


 


TESTY NA SERWER TRWAJĄ OD MIESIĄCA ,


POSTANOWILIŚMY OTWORZYĆ TESTY RÓWNIEŻ DLA WAS  !!


 


SERWER STOI NA STABILNY PLIKACH S4E6


 


POSIADAMY SERWER VPS WYKUPIONY NA ROK Z GÓRY Z ZAPORA ANTY DOSS


 


STARALIŚMY SIĘ STWORZYĆ SERWER NA KTÓRYM NIE BIEDZIE ŁATWO O DOBRE ITEMKI , ALE JEDNOCZEŚNIE ŻEBY BYŁO TO MOŻLIWE , OCZYWIŚCIE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZDOBYCIA FULL ITEMKÓW  MAKSYMALNIE 3 OPCJE W ITEMKACH EXC  .


 


 


 


PLANOWANA DATA STARTU SERWERA 


CZERWIEC 27 o 18.00


 


 


 


USTAWIENIA SERWERA 


 


EXP 100 


DROP 40%


RES 400 LVL STATY PO RESIE KASUJĄ SIĘ 250/300 PKT DLA WSZYSTKICH POSTACI 


DODATKOWO +20 PKT GOLDMU ORAZ +20PKT DO CSHOPU


 


SPOTY PO 6-8 MOBÓW NA WSZYSTKICH MAPACH PRÓCZ ARENY


 


SKLEPY DO PLATE SET +0+4+L BRAK JEWELI W SHOPIE 


BRAK QUEST ITEMÓW 


 


WYMIANA CZASU ONLINEarrow-10x10.png NA PKT DO WEBSHOPU


 


VOTE ZA PKT DO WEBSHOPU


 


PARTY BONUS EXP 


 


NOWE JEWELE 


 


CSHOP 


 


GOLD MU POINTS SHOP


 


 


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJIarrow-10x10.png I


 


WWW.GOLDMU.PL 


WWW.GOLDMU.PL/FORUM


 


 


POLSKI SERWER MU ONLINEarrow-10x10.png 


Opublikowano

Ja wpadne...Khamus :)

 

Btw. Download nie dziala i proponuje usunac staty (pkt postaci) na www

 

 

Tez jestem mysli zeby ludzie Active mieli wieksze szanse na EXP...mniej moobow na spocie a podniesienie expa w BC i DS

Opublikowano

troszke malo informacji na temat servera pralka itd itd duzo brakuje

 

Ale postaram sie zawitać

 

Pozdrawiam (Morfi,WARNING)

AmazingLife

Opublikowano

No to fakt ale wydaje sie ze wszystko po staremu w sensie pralki ale jakies wypadajki czy cos to nie wiadomo :]

 

ja pogram SM - Khamus

Opublikowano
WingMixLvl1SuccessRate = 90

WingMixLvl2SuccessRate = 80

WingMixLvl3SuccessRate = 40

CondorMixSuccessRate = 35

380LevelMixSuccessRate = 80

DinorantMixSuccessRate = 70

ChaosMix10Rate = 75

ChaosMix11_12Rate = 65

ChaosMix13Rate = 50

ChaosMixWithLuck = 85

ChaosMixRateIncreaseWithLuck = 10

ChaosMixDefaultRate = 45

 

 

Proszę a co do etc to dropia ale rzadko można wydropić jewele , itemki +7 dla wszystkich klas postaci 

Opublikowano

Kim ja zagram hmm pewnie 1 konto ee, a 2 dl moze badz bk :) dl od jakiego lvl ? 250 ?


a pubikowales server na zagranicznych forach ragezone itd ?

AmazingLife

Opublikowano

Klient zainfekowany przez Win32/Ramnit.A , wykryte przez eset smart security (najnowszym), pliki zainfekowane:

wzaudio.dll

zyguard.dll

ogg.dll

mainsrv.exe

 

Czyli na własne ryzyko tam gracie. Dla niewtajemniczonych - to backdoor, nie wiem czy tak działa muguard, czy coś dodał od siebie byście zostali jego botnetem... czekam na wyjaśnienia bo exp mi się podoba a od kilku lat w mu nie grałem. 

Opublikowano

Fakt

 

Klient zainfekowany przez Win32/Ramnit.A , wykryte przez eset smart security (najnowszym), pliki zainfekowane:

wzaudio.dll

zyguard.dll

ogg.dll

mainsrv.exe

 

Czyli na własne ryzyko tam gracie. Dla niewtajemniczonych - to backdoor, nie wiem czy tak działa muguard, czy coś dodał od siebie byście zostali jego botnetem... czekam na wyjaśnienia bo exp mi się podoba a od kilku lat w mu nie grałem. 

 Ten client jest mocno zawirusowany nie wiem czy off anty wirusa czy nie ;/

AmazingLife

Opublikowano

nie wiem czemu anty wirus widzi Zy guard jak virus , mogę zapewnić ze nie jest to nic szkodliwego , jest to antycheat , postaram się jak najszybciej przerobić clienta 

Opublikowano

You acount in invalid cos takiego nie moge sie zalogowac a konto zalozone gdy wpisuje nick i haslo takie cos wyskakuje

AmazingLife

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...