Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najtańszy komputer, głównie pod Metin2 (jeśli się da, to nagrywanie)


__Homix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuję taniego sprzętu, do gry w Metin2(jak się da to też do innych, mniej wymagających gierek oraz nagrywania) polecacie? Zależy mi właśnie głownie, by komputer/laptop był naprawdę nie drogi, wręcz tani i żeby ten Metin2 chodził perfecto(bez lagów itp.) :)

Opublikowano

Tani to znaczy ile? Dla niektórych tanie to 400zł, a dla niektórych 2000zł

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Tani to znaczy ile? Dla niektórych tanie to 400zł, a dla niektórych 2000zł

Hmm, jeśli to jest ważne to 500-1000zł max.

Opublikowano

Hmm, jeśli to jest ważne to 500-1000zł max.

Ja ostatnio sprzedalem 3x2,3 Phenoma z chlodzeniem silentum , 6 gb ramu , grafika 1gb Gt430 i dyskiem 500gb , to poszedl za 600zl . Taki komplecik znajdziesz juz za 400zl tylko nie patrz na oferty gdzie komputer ma zaledwie 2x1,8Ghz a oni chca za niego 300 zl :D

 

 

sygna.png

Opublikowano

740zł na używkach oprócz PSU w sumie. Będziesz mógł nagrywać jak i pograć np w gta5 / jak zostanie Ci kasy to możesz wziąć troszkę wiecej ramu, karte na hd7770 i cpu na i5 2400 ;)
i3 2120 200zł

byle mobo h61 70zł

4gb ram ddr3 100zł

obudowa 50zł

antec vp 500 150zł

gtx 460 - 170zł

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

740zł na używkach oprócz PSU w sumie. Będziesz mógł nagrywać jak i pograć np w gta5 / jak zostanie Ci kasy to możesz wziąć troszkę wiecej ramu, karte na hd7770 i cpu na i5 2400 ;)

i3 2120 200zł

byle mobo h61 70zł

4gb ram ddr3 100zł

obudowa 50zł

antec vp 500 150zł

gtx 460 - 170zł

Byłbyś w stanie dać linki do allegro np.? Czy bezpośrednio w sklepie mam to kupić? Bo sam nie wiem :D Pierwszy raz, kupuję coś na składanie :) 

Opublikowano

@1361622928-U485574.png__Homix faktycznie, coś nie trybi, wyśle Ci to od nowa :/ wszystko na priv. Tak że ten sprawdzaj zaraz koperte. EDIT: nie mogę Ci wysłać nowej wiadomości, nie masz miejsca? Nie wiem, nie ważne oto zestaw: Obudowa tak jak w poscie wyzej a reszta:

 

http://allegro.pl/pamiec-ram-ddr3-goodram-play-4gb-1600mhz-cl9-i5466442452.html

 
 
 
 
steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...