Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legenda Powraca WODBON ! ( Nowe , Nie ten shit Norbona) Najlepszy dragon ball na rynku !


chudy1201

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


World of Dragon Ball Online 1.1 - Start 26.06.2015 18:00 Polish Time.
 

Od razuarrow-10x10.png mówię, serwer nie ma nic wspólnego z WoDBO Norbona. Serwer jest całkowicie inny i się różni.
Serwer ma za sobą długą historię rozpoczętą przez Crasha, Hajbosa i Jacolosa. Cieszył się dość dużą popularnością, ale los zdecydował - serwer upadł. Dzięki silnikom WoDBO, które są w internecie powstało wiele serwerów bazowanych na nim, dobrych i tych gorszych. My postanowiliśmy zmienić ten odgrzewany kotlet w coś konkrentego.

Tak więc w piątek za tydzień startuje World of Dragon Ball Online.

Planujemy stage exp, maksymalny mnożnik będzie wynosił 4x, a minimalny 0.7x.
Pacc będzie płatny, ale tani. Jednak nie jest to gra pay2play. Usunięto wymaganie pacca np. przy Gate Keaperze, który przenosi nas na inne planety. Dzięki temu możemy zdobyć wysoki poziom oraz porządną postać bez konta premium.

Co na naszym serwerze?
  • Ponad 40 sag obrazujących anime Dragon Ball!
  • Spora ilość questów - tych prostych i tych trudniejszych.
  • Duża ilość profesji - jest ich aż 18. Można wcielić się w małego Tsufula lub krwiożerczego Freeze.
  • Stałe transformacje.
  • Odświeżone stare grafiki, "ożywiły" one trochę wygląd mapy i są przyjemniejsze dla oka.
  • Rozbudowany system tasków
  • Nowe techniki, zmienione stare.
  • Wszystkie profesje są zbalansowane.
  • Postaraliśmy się wyeliminować wszystkie możliwe bugi. Jest ich mało lub ich nie ma.
  • Wszystkie dialogi npc oraz same npc zostały przepisane.
  • Priv NPC System
  • Npc typu Seller, Frodo etc. używają teraz systemu Trade, takiego jak w tibii 8.54
  • Zmieniono atrybuty wielu przedmiotów.
  • 7 planet: Earth, M2, Tsufur, Zelta, Vegeta, Namek, Gardia, Lude i Premia
  • Wartość pieniądza wzrosła, przez podrożenie wielu atrakcji na serwerze typu przemieszczanie się po planetach lub miastach/wyspach
  • Wzmocniono ataki z broni, zmniejszono z technik, aby bronie też miały znaczenie.
  • Wystąpiło dużo zmian w mapie, głównie z powodu zbyt easy questów.
  • Zmieniliśmy nagrody za sagi - teraz będzie to do wyboru: fusion armor / golden glove / sword of destiny.
  • Poprawiono wiele potworów, niektóre były za słabe, niektóre za mocne.


Screeny, troche poglądowe, bo miejsca będą wyglądały inaczej:

wodbon1.png

wodbon2.png

wodbon3.png

wodbon4.png


Gwarantuję, że jeśli wybierzecie nasz serwer nie pożałujecie.

Nasza strona: http://wodbon.pl/ -> aktualnie trwają testy z 50% tego co jest w zapowiedzi.
Forum serwera: http://forum.azuu.pl/ -> Zapraszam do zakładania kont na forum!
Fanpage: https://www.facebook.com/WoDBONpl -> Polub, a będziesz wiedział o wszystkich nowościach oraz ogłoszeniach na serwerze.

Zapraszamy na testy oraz na official.
Miłej gry!

Pozdrawiam, Magic . !

 

 

Opublikowano

Server Tego typu mi się bardzo podoba nie trzeba koniecznie mieć pacca łatwa gra ale exp stage mógby być troszkę większy kiedyś grałem na dbstroy arena mam nadzieje że będzie to coś podobnego z podobną mapą a nie z mapą db victory. Polecam i czekam na starty jakże serdecznie zapraszam na server :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...