Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o takim projekcie na serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Na początku chciałbym zapytać was co sądzicie o moim pomyśle,którego przedstawię poniżej:

Chciałbym stworzyć serwer minecraft jakiego jeszcze nie było,więc zacząłem burze mózgu,aż w końcu wpadłem na pomysł założenia serwera Real-life,czyli prawdziwe życie.

Do stworzenia tego projektu,będzie potrzebna masa pracy,ale może się uda.

Ale zacznijmy od nowa, od samego początku jak będzie to wyglądało.

Na samym początku nasza postać była by dzieckiem(można by zmienić jej wzrost,jeśli to możliwe),polegało by to na tym że chodził by do szkoły,i my byśmy decydowali czy on pójdzie tam czy nie! 1 dzień trwałby nam jak 1 godzina.

Myślę,że tyle na początek wystarczy,aby nikt nie ukradł mi tego pomysłu kratkę w kratkę. 

Więc co o tym sądzicie?

Pomysł jest tylko pomysłem w mojej głowie, jeszcze nie mam żadnych ludzi itp.

 

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Opublikowano

Nie takie bardzo nowe ale ujdzie.

Jeżeli nie masz słomianego zapału to pomysł jesr extra :-)

Opublikowano

Parrotek, czyli ktoś już ma taki serwer?, ja już ten pomysł trzymam od około roku,ale dopiero teraz zacząłem nad tym myśleć

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Nowicjusz
Opublikowano

można by zmienić jej wzrost,jeśli to możliwe 

i tutaj juz sie fantazje skonczyly bo bez modow jest to niemozliwe 

 

ogolnie pomysl taki nawet znosny ale na wielu graczy bym nie liczyl 

 

jak bedziesz potrzebowal kogos do pluginow to pisz 

Opublikowano

Zxy, kto ci powiedział ,że bez modów?, jestem tego świadom,że potrzebne będzie użycie modów.

Zgłoszę się na pewno do ciebie!

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...