Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer się nie uruchamia - problem z kartą graficzną


sebo922

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, od wczorajszego dnia mój komputer nie włączą się w żadnym innym trybie poza awaryjnym, na ekranie pojawiają się niebieskie lub kolorowe pionowe pasy, po czym cały monitor świeci się na niebiesko, lub zawiesza kolory przy starcie systemu. Z tego co już zdążyłem przeczytać świadczy to o awarii karty graficznej najprawdopodobniej nieopłacalnej do naprawienia. Model mojej obecnej karty to 

 

Karta graficzna Gigabyte Radeon HD7870 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (1100/4800) (wer. OC - OverClock) (GV-R787OC-2GD)

 

 

Chciałem się tylko upewnić z moimi przekonaniami, na 99% to wina karty graficznej i nic nie da się już z tym zrobić poza sławnym "wypalaniem w piekarniku", które na dłuższą metę i tak nie pomoże?

Opublikowano

Chciałem się tylko upewnić z moimi przekonaniami, na 99% to wina karty graficznej

Możesz to łatwo sprawdzić: przetestuj inną kartę graficzną, nawet zintegrowaną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...