Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmniejszyc ryzyko bana za bota


krzychalo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc 

 

Jak w tytule pokaze wam jak zmniejszyc ryzyko dostania bana za bota

 

1.Konto i email

Tak przy tworzeniu nowego konta typowo pod bota warto poswiecic troche wiecej czasu I zrobic te kilka rzeczy:

-nie robic konta poprzez 15 minutowy mail a takze potwirdzic reje na normalnym emailu

-wypelnic registration costam nie musza to byc prawdziwe informacje wazne zeby bylo

 

 

2. Wpt i reporty

-Niemozna ustawiac wpt na pale bo w moim przekonaniu cipsoft sprawdze te logi i jak sie cigle cos powtarza to leci ban nawet bez reporta takze warto posiwecic te kilka minut wiecej i wpt ustawic tak zeby postac nie chodzila ciagle w te same miejsca a zeby poruszala sie jak najbardziej naturalnie

-Reporty mozna przynajmniej zredukowaac ich ilosc i ustawic w skrypcie ze gdy bot wykryje jakiegos gracza na anszym ekranie to odpsywala mu np,,ze ten resp jest zajety lub cos w tym stylu" oczywiscie nie ustawiajcie ze po kazdej wiadomosci wypisanej przez gracza ma pisac to tylko raz na gracza czy cos w tym stylu

 

3. Skillowanie i spelle

Ten punkt jest banalnie prosty podczs akillowania nie ustawiamy tylko jednego czaru na spam a kilka ktorych bedzie uzywal przemiennie.

To samo tyczy sie skillowania mlvla na expie

( . Y . )

w26yvz-5.png

Opublikowano

Ja pamiętam jak robiłem casino boty z ziomkiem to po około 40 kontach założonych na 15 minutowym mailu zablokowali możliwość tworzenia kont na tym mailu i pousuwali wszystkie konta z podobnymi mailami wiec tu się zgodzę.

Opublikowano

Ja pamiętam jak robiłem casino boty z ziomkiem to po około 40 kontach założonych na 15 minutowym mailu zablokowali możliwość tworzenia kont na tym mailu i pousuwali wszystkie konta z podobnymi mailami wiec tu się zgodzę.

Nie miałem takiej sytuacji, kupiony vps na ovh za 80zł i przez cały miesiąc stawiałem po 20 kasyn, a 15minutemail nadal  nie zablokowali.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Nie miałem takiej sytuacji, kupiony vps na ovh za 80zł i przez cały miesiąc stawiałem po 20 kasyn, a 15minutemail nadal  nie zablokowali.

Nwm, jak ty bociles to możliwe ze mało osobo jeszcze używało 15 minutowych maili. Ja dostałem bana nawet na chara na którym trzymałem kase z casino botow choć nie odpalalem tam bota. Co prawda mogli to zrobić, że niby powiązanie. Tak samo jak dostałem bana na chary z 1 lvl których jeszcze nie zacząłem bocic.

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...