Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 3 - co sądzicie o braku gry w kości?


rogoendplis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jebie, nie wierze jak tej gry nie może być w wieśku, zamiast tego dodali jakiś j****y gwint, wolałem przysiąść w karczmie na 5-10min i ograć wszystkich ze wszystkiego, tutaj trzeba siedzieć i grać w grę w grze...

ciekawe czy ktoś sie weźnie za robienie moda na kości 

co sądzicie o braku kości a zastąpieniu go gwintem ?

Opublikowano

Jesteś jedynym, któremu się to nie spodobało. Propsy za to, że potrafią coś nowego zrobić. - Idź być hejterem, gdzieś indziej.

 

/dół

 

ano pytałem się co sądzicie o braku kości w grze a nie o mojej opinii, ja jebie
Jeżeli śmierdzisz, to się umyj. Proste. ;) Na forum redów chcieli nawet fizyczną wersję tej gry i w oparciu o nią powiedziałem, że tylko tobie się nie spodobał pomysł z gwintem, "j****y gwint". Co za tym idzie, dla innych jest to innowacja, która urozmaica rozgrywkę poprzez zadania z nimi lub przez samą grę i w dodatku możemy kontrolować to, czym gramy.
tl;dr
Kości ok, ale ile można? 
Opublikowano

Nie,  spotkałem się z wieloma niezadowolonymi osobami jeżeli chodzi o ten wątek... choćby na oficjalnym forum *eda.

Poza tym nie jestem wkurwiony z tego powodu, że zastąpili gwint kośćmi, tylko ich brak.. bo czemu by nie dwie gry jebnąć na raz

ano pytałem się co sądzicie o braku kości w grze a nie o mojej opinii, ja jebie

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kości były fajne - ale gwint może być. Chociaż wolałbym kości - więcej klimatu.

Tchórz umiera po stokroć razy, a bohater tylko raz. - J.R.R. Tolkien

kunoha.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...