Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w skrypcie na anty-reklamę.


pazzex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Mam problem a mianowicie posiadam skrypt na anty reklame ale chciałbym żeby wiadomość która została uznana za reklame została wysłana do wszystkich opów tak jak to jest w linijce ,,send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" to all ops". Czyli chce aby zamiast tego gracz prawdopodobnie reklamuje wyswietlała się wiadomość którą wysłał :v.

Z gory dzieki nie wiem jak to bardzo wytłumaczyc.

 

 

 

KOD:

on chat:
    if message contains "gomc" or "mchc":
        if player don't have permission "reklamujesz":
            cancel event
            send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" to all ops
            execute console command "mute %player% 10m"x
 
Opublikowano

Wystarczy że dodasz do tego jeszcze:

on chat:
    if message contains "gomc" or "mchc":
        if player don't have permission "reklamujesz":
            cancel event
            send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" to all ops
            send "&8===> wiadomość: %message%"
            execute console command "mute %player% 10m"x

online.png

Opublikowano
on chat:
    if message contains "gomc" or "mchc" "ench" ".pl" "fhmc" "hostmc" ".net":
        if player don't have permission "mpc.reklama":
            cancel event
            send "&Twoja wiadomosc zostala zablokowana! Zostajesz wyciszony na 10 minut!"
            send "&8[&4Anty-reklama&8] &e&l%player% reklamuje&4&l! &c&l%message%" to all ops
            execute console command "mute %player% 10m" 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano
on chat:
    if message contains "gomc" or "mchc":
        if player don't have permission "reklamujesz":
            cancel event
            send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" to all ops
            send "&8===> wiadomość: %message%" to all ops
            send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" to all player's with permission "r"
            send "&8===> wiadomość: %message%" to all player's with permission "r"
            execute console command "mute %player% 10m"x


Działa?

online.png

Opublikowano

Działa? nie wiem czy dobrze wytabowałem ;/
 

on chat:
    if message contains "gomc" or "mchc" "ench" ".pl" "fhmc" "hostmc" ".net":
        if player don't have permission "mpc.reklama":
            cancel event
            send "&Twoja wiadomosc zostala zablokowana! Zostajesz wyciszony na 10 minut!"
                loop all players:
                    if loop-player has permission "mpc.niereklamuj":
                        send "&8[&4Anty-Reklama&8] &e&l%player% reklamuje&4&l! &c&l%message%" to loop-player
                        stop loop
                        execute console command "mute %player% 10m" 

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano
on chat:
    if message contains "gomc" or "mchc":
        if player don't have permission "reklamujesz":
            cancel event
            send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" to all ops
            send "&8===> wiadomość: %message%" to all ops
            execute console command "mute %player% 10m"x
            if player have permission "obejrz":
                send "&4&L!!!Gracz %player% prawdopodobnie reklamuje" 
                send "&8===> wiadomość: %message%" 
            

Działa?

online.png

Opublikowano

To i to jest to samo.
@Przykładowy - Po co to all ops?
Skoro dałeś 
if player have permission "obejrz": ?

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...