Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sprzedam licencję do TS3 - 512 slot, 1024 slot


Sztalixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś średnio mi się to widzi... Taka licencja kosztuje ok 1000zł a Ty za 30zł chcesz ją sprzedać? No nic, poszło pw, zobacze i podam opinię ;)

Opublikowano

Coś średnio mi się to widzi... Taka licencja kosztuje ok 1000zł a Ty za 30zł chcesz ją sprzedać? No nic, poszło pw, zobacze i podam opinię ;)

Sam taką licencję kupiłem za 10zł :P

sygnatura.png

Opublikowano

Apeluje do administracji tego działu o usunięcie tego tematu !

Takie licencje kosztują  512 slots $300 a 1024 slots $500. A gość robi ludzi w ciula i albo sella crakowane licencje albo nie daje wcale innej opcji nie ma :)

 

Odradzam wszystkim kontaktowania się w sprawie licencji z tym panem !!
 

MQaM4O1.png

Opublikowano

Apeluje do administracji tego działu o usunięcie tego tematu !

Takie licencje kosztują  512 slots $300 a 1024 slots $500. A gość robi ludzi w ciula i albo sella crakowane licencje albo nie daje wcale innej opcji nie ma :)

 

Odradzam wszystkim kontaktowania się w sprawie licencji z tym panem !!

 

 

Mogę wystawić nawet na allegro jeżeli potrzeba :) 

Jeżeli nie wiesz skąd mam to się nie udzielaj. 

­

Opublikowano

Mogę wystawić nawet na allegro jeżeli potrzeba :) 

Jeżeli nie wiesz skąd mam to się nie udzielaj. 

­

 

Byłbym zainteresowany, skąd masz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Byłbym zainteresowany, skąd posiadasz te licencje ?

 

Ps. Wystaw na allegro ;-)

 

Nie ma co się trudzić, napisałem do niego po czym dostałem odpowiedź, że mam się odezwać w jakiś dzień rano, odezwałem się i do dziś nie dostałem odpowiedzi ;) fake jakich mało, które powinno się banować.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...