Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Allegro?Co Sądzicie o tej aukcji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na mózg ci chyba padło brać nieoryginalny telefon i z serwisem gdzieś w chinach niż ten sam kupiony w kraju oryginalny. Serwis w Polsce polega na odesłaniu telefonu i zapłacisz za przesyłkę.

Najlepiej kup używany, z gwarancją producenta i dokumentem zakupu ( paragon, rachunek ) , najlepiej nigdy nie kupowany w salonie operatora GSM 

 

Dowiesz się ile ci policzą za cło i resztę jak trafisz, zapłacić będziesz i tak musiał bo nie możesz odmówić. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Naprawde nie polecam bawic sie w cos takiego :)

Moj wujek kiedys zakupił telefon z chin na allegro.

Telefon nie działał. Musiał sie bawic w odsyłanie i inne gówna...

Radze zapłacic wiecej i kupic w Polsce :)

Opublikowano

Na mózg ci chyba padło brać nieoryginalny telefon i z serwisem gdzieś w chinach niż ten sam kupiony w kraju oryginalny. Serwis w Polsce polega na odesłaniu telefonu i zapłacisz za przesyłkę.

Najlepiej kup używany, z gwarancją producenta i dokumentem zakupu ( paragon, rachunek ) , najlepiej nigdy nie kupowany w salonie operatora GSM 

 

Dowiesz się ile ci policzą za cło i resztę jak trafisz, zapłacić będziesz i tak musiał bo nie możesz odmówić. 

To jest oryginał :)

Opublikowano

Tylko jak trzeba będzie zapłacić cło lub telefon się zepsuje to już nie będzie tak kolorowo :P

Opublikowano

Nie jest oryginał, wygląda jak oryginalny. Jeśli by był oryginalny telefon była by gwarancja SONY ważna na całym świecie a nie jakiegoś PRODUCENTA ch... wie jakiego. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie jest oryginał, wygląda jak oryginalny. Jeśli by był oryginalny telefon była by gwarancja SONY ważna na całym świecie a nie jakiegoś PRODUCENTA ch... wie jakiego. 

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj:) Te telefony są odnawiane i zamawiane z chin, stąd nie masz gwarancji od SONY tylko od jakiegoś serwisu chińskiego.

Opublikowano

Hehe, odnawiane... świetna bajeczka dla dzieci.  Czytaj wyraźnie opis aukcji : telefony są NOWE , sprzedający odnowione telefony jako nowe  poszedł by z torbami w razie reklamacji o nieprawdziwy opis.  Wtedy on zobowiązany jest zwrócić koszty a nie firma która mu sprzedała.

 

90 %  nowego towaru z Chin, ogólnie z Azji to podróbki albo rebranding bez gwarancji producenta sprzętu . 

 

Jak kogoś zadowala czekać od półtorej miesiąca do 2 miesięcy na reklamacje to proszę bardzo, z Polski można wysłać taką przesyłkę tylko odpłatnie i każdemu włosy staną dęba jak się dowie ile to kosztuje. Tylko 150 zł do 1 kg wagi. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Hehe, odnawiane... świetna bajeczka dla dzieci.  Czytaj wyraźnie opis aukcji : telefony są NOWE , sprzedający odnowione telefony jako nowe  poszedł by z torbami w razie reklamacji o nieprawdziwy opis.  Wtedy on zobowiązany jest zwrócić koszty a nie firma która mu sprzedała.

 

90 %  nowego towaru z Chin, ogólnie z Azji to podróbki albo rebranding bez gwarancji producenta sprzętu . 

 

Jak kogoś zadowala czekać od półtorej miesiąca do 2 miesięcy na reklamacje to proszę bardzo, z Polski można wysłać taką przesyłkę tylko odpłatnie i każdemu włosy staną dęba jak się dowie ile to kosztuje. 

Jak mu udowodnisz, że telefony nie są nowe skoro wyglądają jak nowe? :)

Opublikowano

To jego problem udowodnić przed allegro  że ma nowy towar a nie używany. Kupujący zgłasza zastrzeżenie. Już sam numer IMEI telefonu jest podstawą do reklamacji bo nie istnieje 

 

Nigdy nie zajmowałeś się sprzedażą jak widać i nie kupowałeś pewnie telefonu z takich aukcji, wszystko opiera się na oszukaniu kupującego. Faktyczna wartość kupionego w Chinach telefonu jest 2-3 krotne niższa, wystarczy kupić samemu na dowolnym serwisie obsługującym tamtejszy rynek  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

To jego problem udowodnić przed allegro  że ma nowy towar a nie używany. Kupujący zgłasza zastrzeżenie. Już sam numer IMEI telefonu jest podstawą do reklamacji bo nie istnieje 

 

Nigdy nie zajmowałeś się sprzedażą jak widać i nie kupowałeś pewnie telefonu z takich aukcji, wszystko opiera się na oszukaniu kupującego. Faktyczna wartość kupionego w Chinach telefonu jest 2-3 krotne niższa, wystarczy kupić samemu na dowolnym serwisie obsługującym tamtejszy rynek  

Kupuje z Polski za 1200zł ... nie ma co gadać

­

Like it +

 
Opublikowano

Tylko kup z gwarancją SONY, nie zgadzaj się na gwarancję zewnętrznego serwisu. 

W razie problemów zwrócą kasę albo wymieniają telefon od razu na nowy. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Kupuje z Polski za 1200zł ... nie ma co gadać

­

W tej cenie znajdziesz nawet z2 (olx)
Opublikowano

Zwykle sprzedawca jest pośrednikiem a telefon sprowadza z aliexpress, w wiekszosci to refurbished, dzieki czemu niewiele maja wspolnego z oryginalem

Nie ma gwarancji producenta - nie bierz

Opublikowano

Nie bierz :) Tak jak poprzednicy telefon jest refubrished czyli odnowiny czyli możesz dostać złoma.

Biorę z gwarancją od producenta ;d

Z POLSKI

­

Like it +

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...