Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mody do ETS2 i prośba o jakiś poradnik


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, gram już kilka dni w ETS2 (nie multi) tylko, że to się trochę nudzi i chciałbym prosić o mody jeśli takowe istnieją.

 

Pierwszym modem, który wiem, że na 100% istnieje, to zwiększenie mapy o dodatkowe miasta na całym świecie. Nie mogę go znaleźć, bo za każdym razem pokazuje mi tylko do 1'ki. Ewentualnie mod, który chodź trochę zwiększa możliwości jezdne (Większa Polska, Hiszpania, Włochy).

 

Następnym marki i firmy, słyszałem, że istnieje możliwość zmiany np. z IVEDO na IVECO tak jak jest normalnie :) oraz firmy przewozowe, np. tesco, biedronka :D

 

Sibi radio (słyszałem plotki, że da się jakoś to zrobić)

 

 

Dodatkowo poradnik/i jak je zainstalować w przypadku gdy chcę grać na koncie, które jest już zapisane, a nie na nowej grze.

 

 

Daję limit like :)

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Osobiście nie pobieram modów, więc nie wiem który to tam dokładnie jest, o jakiej nazwie ale mody możesz znaleźć takowe np. na:

http://ets2.lt/en/

http://ets2mods.com/pl

 

A mod na CB Radio? Nie słyszałam o takowym, był tylko kiedyś ściemy na ten temat, ale czy są teraz takie mody to nie wiem, wątpie. Ludzie na TS siedzą.

Licz sobie też że większość modyfikacji może nie działać na multi, takie rzeczy lepiej mieć tylko na singleplayer.

 

Mody wrzucasz do folderu mod (jeśli takiego nie masz to sobie zróB) w folderze od gry. Zero filozofii. W grze możesz je aktywować lub nie.­

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Osobiście nie pobieram modów, więc nie wiem który to tam dokładnie jest, o jakiej nazwie ale mody możesz znaleźć takowe np. na:

http://ets2.lt/en/

http://ets2mods.com/pl

 

A mod na CB Radio? Nie słyszałam o takowym, był tylko kiedyś ściemy na ten temat, ale czy są teraz takie mody to nie wiem, wątpie. Ludzie na TS siedzą.

Licz sobie też że większość modyfikacji może nie działać na multi, takie rzeczy lepiej mieć tylko na singleplayer.

 

Mody wrzucasz do folderu mod (jeśli takiego nie masz to sobie zró B) w folderze od gry. Zero filozofii. W grze możesz je aktywować lub nie.­

 

Dzięki :)

Na początku tematu podkreśliłem, że nie gram na multi i chcę mody do single, więc z tym problemu nie będzie. Tylko pytanie, po co siedzieć na TS jak nie gram z kimś, dodatkowo nie mam internetu. (chodzi o komputer na którym mam ets2, mody przez pendrive przeniosę). Po to chciałem radyjko :D bardziej realistycznie.

MPC Hejter Team Leader

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki :)

Na początku tematu podkreśliłem, że nie gram na multi i chcę mody do single, więc z tym problemu nie będzie. Tylko pytanie, po co siedzieć na TS jak nie gram z kimś, dodatkowo nie mam internetu. (chodzi o komputer na którym mam ets2, mody przez pendrive przeniosę). Po to chciałem radyjko :D bardziej realistycznie.

Istnieje mod na CB Radio, który podmienia dźwięki i przy przekroczeniu 50km/h włącza się CB Radio. Prócz tego możesz sobie posłuchać prawdziwego CB Radia Online i to jest dobre rozwiązanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...