Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b (DayZ/DirectX/GeForce Experience)


oberonpl

Pytanie

Opublikowano

Witam

Problem mianowicie dotyczy gry DayZ ale z tego co czytam w internecie ma to związek z DirectX.
To tak przy uruchomieniu gry wyskakuje mi taki błąd:

oEKoShD.png

Jeśli chodzi o parametry komputera to:
System: Windows 7 Ultimate Service Pack 1
Procesor: Intel® Core i5-3570k @ 3,40GHz 3,80GHz

RAM: 8GB

Typ systemu: 64-bitowy

Na początku problem wyglądał że niektóre pliki .dll były "uszkodzone" i nie mogły być uruchomione w systemie windows wyglądało to tak:
k3BRF.jpg

 

tylko że u mnie te pliki nazywały się głównie: dx3dx9_42.dll (tylko ten plik pamiętam).

Przy grze PayDay 2 czy Evolve pomogło ściągnąć te pliki i je podmienić a przy DayZ to nie pomogło.
Te pliki .dll ściągałem z http://www.dll-files.com/

Próbowałem już różnych rzeczy jakie znalazłem w google ale nic mi nie pomaga.

I też nasuwa się 2 problem.
Chciałem zrobić reinstala DirectX i gdzieś znalazłem aby usunąć wpis w rejestrze i to powinno pozwolić zainstalować z powrotem DirectX lecz po usunięciu nadal nie mogę go ponownie zainstalować tylko pisze że już jest zainstalowany:
lkaLrIF.png

 

A rejestr wygląda następująco:
0lQ3LyA.pngfjuiX5h.png

 

Stąd właśnie usunąłem folder DirectX.

System jest zaktualizowany.
Jedyne co to mam problem z Nvidia GeForce Experience.

Po uruchomieniu zawiesza się:
rArZCBK.png

Ftmmjnb.png

Przy instalacji sterowników do karty graficznej (NVIDIA GeForce GTX 550 Ti) wyskakuje mi problem że nie można zainstalować Nvidia ShadowPlay (nie wiem czy ma to związek ale wole napisać).
 

To co zrobiłem na ten czas to:
- zaktualizowałem Internet Explorer (debilne ale niektórym to coś dało)
- zaktualizowałem .NET Framework
- sfc /scannow

 

Proszę o pomoc męczę się z tym już od 2 dni ale nie mogę znaleźć rozwiązania.

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...