Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potężna reklama, unikalna grafika i kodowanie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, 

 

Chętnie dołączymy do startującego w niedługim czasie większego projektu Metin2. 

Oferuję:

 

W kwestii grafiki:

 

* unikalną grafikę i szablon strony (śmiało mogę się pochwalić, iż żaden serwer nie posiada tak funkcjonalnej grafiki, przejrzystej i zarazem ładnej), 

* grafikę do stylu forum kompatybilną z grafiką strony, 

* client => pełny interface, znaczki GM, okna logowania, mapę do teleportacji i czego sobie jeszcze zamarzysz, 

* banery na Facebook'a, YouTube i ogólne, 

* resztę grafiki wykraczającej ponad obowiązki przeciętnej pracy grafika w teamie,

 

W kwestii reklamy: 

 

* domena, która ma ponad 250 000  unikalnych wejść miesięcznie => stało na niej niegdyś forum, 

* to forum posiada bazę 220 000 użytkowników (czystych graczy) => nie będzie problemu z wysłaniem do nich e-maili :)

* domena zapewni pozycjonowanie serwera w Google na pierwszych miejscach ze względu na jej bogatą historię i liczbę unikalnych wejść, 

* domena ma idealną nazwę pod serwer Metin2, 

* DOMENA W SUMIE KOSZTOWAŁA 12 000 zł .

 

W kwestii zakodowania strony i forum również nie będzie problemu, dodam że strona będzie responsywna pod każde urządzenie! 

 

 

 

* Ponadto oferujemy YouTuber'a, który ma prawie 20 000 subsrybentów i łącznie 1 000 000 wyświetleń na YouTub'ie, ponadto nie reklamował on jeszcze nigdy niczego dlatego jest bez ,,skazy", 

* Mamy również bardzo dobre kontakty z innymi podobnymi YouTuberami, także nie będziemy bazować na jakichś żenujących YouTuber'ach po 500 subskrybcji. 

 

 

 

Dodatkowo mamy napisane 7 autorskich systemów do gry, których nie posiada żaden serwer, kilka autorskich pomysłów na wzbogacenie strony i forum, oraz kilkadziesiąt napisanych nowych Quest'ów i Dungeon'ów oraz nowych event'ów. Jesteśmy pewni, że spodobają Ci się te pomysły ;)

 

Chcemy poświęcić w to swój cenny czas, nerwy i co najważniejsza umiejętności. 

 

 

 

W kwestii kontaktu:

 

Nie mamy najmniejszego problemu w kontakcie za pomocą telefonu, skype, team speak'a 3, gg, e-maila. Możemy się nawet spotkać jeżeli nie będzie zbyt długa droga ;)

 

 

Kontakt:

 

GG: 

52571819

 

PS. Początek prac nad grafiką na PW.

Opublikowano

3946514347183891398304.png

 

Tam gdzie następuje spadek, to chwila w której strona została usunięta z domeny. 

 

 

W sumie wkładamy w ten projekt około 15 000 zł + możliwości większej reklamy :) Myślę, że warto. 

Opublikowano

domyślam się co to było za forum oraz jakiego jutubera macie i powiem szczerze że reklama będzie lepsza niż u tych weezych, dariuszach, małyszach, i innych sprzedajnych gowien.

 

polecam jak najbardziej :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

domyślam się co to było za forum oraz jakiego jutubera macie i powiem szczerze że reklama będzie lepsza niż u tych weezych, dariuszach, małyszach, i innych sprzedajnych gowien.

 

polecam jak najbardziej :)

forum selexa :)

39d16e1698c65ba3.png

Opublikowano

domyślam się co to było za forum oraz jakiego jutubera macie i powiem szczerze że reklama będzie lepsza niż u tych weezych, dariuszach, małyszach, i innych sprzedajnych gowien.

 

polecam jak najbardziej :)

 

Z doświadczenia też wiemy, że taka reklama u YouTuber'ów którzy kręcą na raz kilkanaście reklam różnych serwerów nic nie daje. My dajemy pewną ciągłą reklamę. 

Chcemy również zachęcić graczy do grania na naszym serwerze poprzez wydajne zarządzanie nim, poprzez funkcjonalną stronę. 

Przede wszystkim chcemy również, aby nasze relacje pomiędzy graczami były istotnie określone w sposób taki, że będą wiedzieć że zarządzamy serwerem profesjonalnie. 

Opublikowano

Jestem pod wrażeniem. Jak najbardziej polecam taką reklamę!

Opublikowano

Prawdę mówiąc trochę mi ta oferta "śmierdzi"..

Macie wszystko, więc czemu sami nie postawicie serwera?

Nie posiadamy sponsora, który umożliwi nam kupno serwera dedykowanego na miarę takiego serwera i technika, który to wykona :)

 

Poszukujemy technika i sponsora, a najlepiej osobę która będzie pełniła obie te role :)

Opublikowano

­Jezeli to te forum ddeathnnote, to nie polecam korzystać z tego, bo 3/4 tam było nabijane botami a mimo wszystko, jeżeli macie ciekawy pomysł i chęci, to powodzenia w szukaniu teamu

Opublikowano

­Jezeli to te forum ddeathnnote, to nie polecam korzystać z tego, bo 3/4 tam było nabijane botami a mimo wszystko, jeżeli macie ciekawy pomysł i chęci, to powodzenia w szukaniu teamu

 

 

Jest nam miło, że oferta się podoba i również mam nadzieję, że zgłosi się ktoś odpowiedni ;)

Opublikowano

Reklama reklamą, ale jeśli server będzie gówniany, to nawet taka reklama wam nie pomoże.

Opublikowano

* domena, która ma ponad 250 000  unikalnych wejść miesięcznie => stało na niej niegdyś forum, 

* to forum posiada bazę 220 000 użytkowników (czystych graczy) => nie będzie problemu z wysłaniem do nich e-maili  :) , 

* domena zapewni pozycjonowanie serwera w Google na pierwszych miejscach ze względu na jej bogatą historię i liczbę unikalnych wejść, 

* domena ma idealną nazwę pod serwer Metin2, 

* DOMENA W SUMIE KOSZTOWAŁA 12 000 zł .

* Ponadto oferujemy YouTuber'a, który ma prawie 20 000 subsrybentów i łącznie 1 000 000 wyświetleń na YouTub'ie, ponadto nie reklamował on jeszcze nigdy niczego dlatego jest bez ,,skazy", 

* Mamy również bardzo dobre kontakty z innymi podobnymi YouTuberami, także nie będziemy bazować na jakichś żenujących YouTuber'ach po 500 subskrybcji. 

 

 

Takie liczby i wy piszecie coś w stylu :

Dodatkowo mamy napisane 7 autorskich systemów do gry, których nie posiada żaden serwer, kilka autorskich pomysłów na wzbogacenie strony i forum, oraz kilkadziesiąt napisanych nowych Quest'ów i Dungeon'ów oraz nowych event'ów. Jesteśmy pewni, że spodobają Ci się te pomysły  ;)

 

Według mnie szukają kogoś kto im stworzy serwer, a później kopną w dupe.

Nie polecam.

 

­

Opublikowano

Dodam, że są u nas mile widziane oferty serwerów, które mają praktycznie wszystko przygotowane do startu i potrzebują tylko i wyłącznie dobrej reklamy i grafiki. 

Jeżeli nie znasz się na tym czego oczekujemy nie pisz, bo to strata czasu dla mnie i dla ciebie.

Opublikowano

Pierwszy raz widzę taka ofertę i zazdroszczę gościowi który będzie z wami współpracował. Wybierzcie rozsądnie biorąc pod uwagę każdy szczegół nie tylko serwera ale też administrację bo to co oferujecie to perła i to drogocenna. Dajcie info jak już wybierzecie bo jestem bardzo ciekaw.

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Coś tutaj śmierdzi, nagle tak 2 randomowych typków wyskakuje z domeną za 12 koła i chce sponsorować wielki projekt.

­Co masz na myśli "funkcjonalna grafikę"?

 

Wyskakujecie tak nagle znikąd i oferujecie takie bajery, jak byście wy to widzieli na miejscu takiego technika?  :) 

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Bardzo ładnie wyglądająca oferta. Tylko zastanów się, czy jak prowadzisz kanał o Lolu, czy równie dużą aktywność będzie mieć metin :)

Opublikowano

To skoro jesteście oby dwoje tak bardzo znani po co mu nowe konto?

Żaden porządny youtuber metka nie sięga tylu subskrypcji, więc skąd pewność że tym widzą akurat przyjmie się mt2?  :) 

 

Gracze lola, uważają metka za gówno.

Podobnie jak gracze innych bardziej znanych gier, więc skąd pewność że taka reklama będzie udana?  ^_^ 

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

To skoro jesteście oby dwoje tak bardzo znani po co mu nowe konto?

Żaden porządny youtuber metka nie sięga tylu subskrypcji, więc skąd pewność że tym widzą akurat przyjmie się mt2?  :) 

 

Gracze lola, uważają metka za gówno.

Podobnie jak gracze innych bardziej znanych gier, więc skąd pewność że taka reklama będzie udana?  ^_^ 

­

 

Przemyśleliśmy już dawno zanim pokusiłeś się zadać to pytanie. D

Podaliśmy informację o opracowaniu autorskich systemów ponieważ właśnie one będą się wiązały z naszą reklamą. Powiem tyle, że będziemy w stanie ściągać graczy z League of Legends, a zwłaszcza tych którzy mieli niegdyś do czynienia z Metinem. 

Nasze kapania reklamowa wraz z grafiką i systemami do gry mają własną opracowaną strukturę, która pozwoli w pełni wykorzystać potencjał naszej reklamy. 

 

Dla przykładu- nasza domena ma bogatą historię i jest odwiedzana przez setki tysięcy ludzi miesięcznie (dokładnie ponad 200 000), tym samym stawiając naszą stronę na tej domenie będziemy pewni, że wpisując hasła w Google takie jak ,,najlepszy prywatny serwer metin2" i inne będziemy na pierwszym miejscu. Wbrew pozorom pozycjonowanie w Google jest bardzo ważne, bo jak wam dobrze wiadomo znaczna większość użytkowników MPCforum pochodzi właśnie stamtąd. 

 

Mamy kilka przemyślanych strategii co do całej struktury naszej reklamy, powyższy przykład to tylko jedna z części. Znamy się na pozyskaniu ludzi (graczy) i moja współpraca z Selexem głównie opiera się na tym, aby wykorzystać w pełni nasze potencjały. Do całej kampanii reklamowej dochodzi: nasza baza z dawnego forum, która miała i nadal ma setki tysięcy zarejestrowanych graczy- to również wykorzystamy w niekonwencjonalny sposób opierający się na naszym doświadczeniu,  system pozyskania graczy dzięki poleceniom serwera znajomym (to jest najlepsza z reklam, a mamy na nią również pomysł) i przede wszystkim mamy zamiar prowadzić ten serwer w sposób nie opartych na emocjach, a doświadczeniu i rozsądku- przede wszystkim będzie się dla nas liczył kontakt z graczami opartym na relacjach ,,szef pracownik" ( nie chcemy mieć takiej sytuacji, że ktoś mądry stwierdzi jak to się działo na wielu serwerach że ktoś jest faworyzowany przez administrację). 

 

Ogólnie rzecz biorąc przez ten cały czas od kiedy istnieją i są ciągle robione serwery Metina bacznie przyglądaliśmy się błędom administracji konkurencji. Jak wynika z naszych obserwacji serwery głównie traciły graczy, bądź wręcz upadały przez nic innego jak nieumiejętność jego zarządzaniem- nie było tego jasnego kontaktu między graczami, a administracją, większość rzeczy było niepotrzebnie utajnianych i wszystko nabierało niepożądanego efektu.

 

To nie jest tak, że my szukamy pierwszego lepszego technika i na hura robimy serwer i tyle. My oczekujemy od technika tego, że dostosuje się w pełni do naszych zamierzeń i będzie w stanie wszystko na bieżąco w razie konieczności naprawić i będzie w stanie zawsze w trudnych sytuacjach rozwiązać problem.

 

Kolejnym naszym aspektem działań jest grafika, którą wykonuję osobiście. Strona będzie zupełnie inna- nowoczesna- z tego co wiem, żaden serwer nie mógł się pochwalić responsywną stroną, ale to już tylko szczegół. 

Grafika również włącza się w tą całą strukturę reklamy, bo bez niej nie oszukujmy się by nie istniała. Nie tworzę grafiki w sposób, jak cała reszta w oparciu o standardowe stare techniki stron. 

Z mojego doświadczenia wiem, że większość graczy wchodząc na strony konkurencji ogólnie nabiera podejrzliwości i przez to traci ogólne zaufanie do całego serwera. Mam sposób, jak dzięki grafiki będziemy w stanie to zaufanie u graczy zdobyć i to jest kolejnym aspektem naszej oferty.

 

To jest nasza cała strategia, naprawdę nie mamy nic do ukrycia.  

Opublikowano

Nie takie oferty już były na mpcforum i poza nim. Macie jakieś tam forum nie możecie go pokazać no trochę śmieszne nie powiem. Domena za 12k wielki youtuber i sponsora szukacie - dosyć dziwne

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Nie takie oferty już były na mpcforum i poza nim. Macie jakieś tam forum nie możecie go pokazać no trochę śmieszne nie powiem. Domena za 12k wielki youtuber i sponsora szukacie - dosyć dziwne

Nie wiem skąd ta nienawiść niemniej jednak moim skromnym zdaniem wypadałoby przeczytać najpierw posty powyżej, a potem spamować, bo to w nich są zawarte odpowiedzi na twoje oszczerstwa. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...