Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po wrzuceniu fulmu na YT jakość dramatycznie spada


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam problem że filmik nagrany w action i w vegasie po tym wyglada ladnie, po czym jak wrzucam na YouTub'a to zmienia mi jakosc na 240p, probowałem kilka renderów z youtuba gdzie u nich wyglada ladnie a u mnie gowno 720hd wyglada jak w 240p

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

­Czasami jak wrzucisz na YouTube to musisz poczekać kilka minut aby prze-konwertowało na wszystkie rozmiary.

Podaj link do filmiku na PW lub tutaj.

Korzystałeś z jakiegoś poradnika w którym mowa o renderowaniu w Vegasie?

Opublikowano

­Czasami jak wrzucisz na YouTube to musisz poczekać kilka minut aby prze-konwertowało na wszystkie rozmiary.

Podaj link do filmiku na PW lub tutaj.

Korzystałeś z jakiegoś poradnika w którym mowa o renderowaniu w Vegasie?

Tak, mam filmy nawet od miesiaca wiec zapewne tego to nie jest wina...

 

https://www.youtube.com/watch?v=AoYdg22qLgw240p

 

https://www.youtube.com/watch?v=rribqXu9e2U240p

 

Obie filmy maja brzydka jakosc i w cs:go bron byla na czarno a tu jasno...

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngYTPolishDesign

Renderujesz w MainConcept AVC/AAC (.mp4) czy .wmv?

Najlepiej zrób screen shot (zdjęcia) z ustawień profili do renderowania.

 

Nie mam za bardzo czasu dzisiaj, jutro mogę Ci przez TeamViewer'a wszystko poustawiać i podpowiedzieć co zrobić aby osiągnąć najlepszą jakość pod YouTube.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngYTPolishDesign

Renderujesz w MainConcept AVC/AAC (.mp4) czy .wmv?

Najlepiej zrób screen shot (zdjęcia) z ustawień profili do renderowania.

 

Nie mam za bardzo czasu dzisiaj, jutro mogę Ci przez TeamViewer'a wszystko poustawiać i podpowiedzieć co zrobić aby osiągnąć najlepszą jakość pod YouTube.

Nagrywam actionem 720p i nic wiecej prawie nie zmienialem, mp4 i wmv nie konfigurowalem ale i tak to samo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...