Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z BunngeeCord - duży ping z OVH do OVH.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam problem z dużym pingiem z serwera w ovh do serwera w ovh.

Mam serwer dedykowany na którym stoi survival, do tej maszyny mam 40 pingu stawiając bungeecorda i survival na tej samej maszynie na serwerze jest do 150 pingu, mimo że do tej maszyny z cmd mam 40 pingu stawiając bungeecorda na innej maszynie w ovh, do której mam 40 pingu a serwer survival ma do niej 0.118 ms (prawie jak localhost) na serwerze survival jest od 300 do 1000 pingu.

Co może być problemem, winne nie jest na pewno łącze maszyn na maszynie od bungee zużycie procka to do 20%.

z góry dzięki za pomoc.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Nowicjusz
Opublikowano

to w srajkraftach ma male znaczenie

dopoki nie bedzie ponad 200 pingu nie zobaczysz roznicy miedzy 30 a 150 

Opublikowano

to w srajkraftach ma male znaczenie

dopoki nie bedzie ponad 200 pingu nie zobaczysz roznicy miedzy 30 a 150 

 

"od 300 do 1000 pingu."

przy 20 osobach 300 pingu przy 200 do 1k

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

hahahah, nie ma to jak kupywać serwery w OVH w dodatku w dwóch innych lokalizacjach.

Radziłbym sprawdzić lokalizacje obu serwerów i przemyśleć co popełniłeś źle.

 

@Edit hmm.. może zbytnio przylagowujesz procesor i nie daje rady sobie tam odbierać i wysyłać pakietów. Podczas włączonego serwera użyj htop i wyślij ss'a (z serwera, na którym stoi survival)

Wejdź na moją listę serwerów i zobacz wszystkie serwery minecraft

Opublikowano

hahahah, nie ma to jak kupywać serwery w OVH w dodatku w dwóch innych lokalizacjach.

Radziłbym sprawdzić lokalizacje obu serwerów i przemyśleć co popełniłeś źle.

 

@Edit hmm.. może zbytnio przylagowujesz procesor i nie daje rady sobie tam odbierać i wysyłać pakietów. Podczas włączonego serwera użyj htop i wyślij ss'a (z serwera, na którym stoi survival)

 

Co ma do rzeczy lokalizacja skoro pingując z cmd obie maszyny do siebie mają mniej niż 1 pingu, nic nie popełniłem źle tak więc piszę temat

na htopie mam 8x 12-30%.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...