Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reign Of Kings - survival mmo w średniowieczu - 2 serwery


Hexx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

roklogo.png

 

Witam, chciałbym zaprosić do gry na naszych dwóch serwerach, informacje na ich temat można znaleźć na naszej stronie:

www.ReignOfKings.pl

 

 

banner-679-1434381528.jpg

+ Pierwszy z nich to "Castor" działający na oryginalnej wersji gry, zaktualizowanej do najświeższej czyli obecnie Alpha 15.

- Rozgrywka RP połączona z PVP

- Dorośli administratorzy

- 140 slotów

- maszyna dedykowana, bardzo mocna - zero lagów

- Plugin OXIDE z wieloma modami

- dodatkowe customowe komendy dostepne na stronie i w grze pod komendą /komendy

- zwięzły i dokładny regulamin dostępny na stronie i w grze pod komendą /regulamin

 

banner-672-1434381699.jpg

+ Drugi serwer to "Balder" przeznaczony jest dla osób nie posiadających oryginalnej gry i obecnie działa na Alpha 14.2.

- Rozgrywka czysto PVP

- zabijasz albo giniesz!

 

Do zobaczenia na serwerze, pozdrawiam

Hexilium

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Ciekawa gra, no tylko ja nie wiem gdzie iść, co robić...

A ludzie się trzymają w grupach i nie chcą nowych przygarniać :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...