Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gamez Aion zacina się podczas wyboru serwera


yasutora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam otoz taki problem, ze gdy zaloguje sie do Gamez Aiona i wybiore serwer, to zacina mi sie mozliwosc klikania czegokolwiek. Animacja w oknie wszystko normalnie, tylko klikam select server i na tym sie konczy mozliwosc klikania. Mial ktos podobny problem? Rozwiazal go? Z gory dzieki za wszelka pomoc.

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Opublikowano

Najprawdopodobniej masz nieaktualną lub niekompatybilną wersję klienta. Aby grać na Gamezie, musisz mieć aktualną wersję klienta NA (amerykańskiego).

Jeśli jesteś pewien, że z Twojej strony wszystko jest ok, to być może sam serwer ma jakieś chwilowe problemy. Innej opcji nie ma.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Czy grałeś już wcześniej na Gamez Aionie i pojawiał się taki problem?

 

Po wyborze serwera (select server) wyskakuje Ci jakieś okno bądź informacja dotycząca błędu?

Opublikowano

Tak, gralem z jakis rok temu i nie mialem podobnego problemu. Kurde, to moze faktycznie dlatego nie moge sie zalogowac marcin898, ech to poczekam az uaktualnia Gameza.

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Opublikowano

Tak, gralem z jakis rok temu i nie mialem podobnego problemu. Kurde, to moze faktycznie dlatego nie moge sie zalogowac marcin898, ech to poczekam az uaktualnia Gameza.

Musisz sam zaktualizować swojego klienta. Czyli po prostu spatchować grę NA launcherem. ;)

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Musisz sam zaktualizować swojego klienta. Czyli po prostu spatchować grę NA launcherem. ;)

 

Zaktualizowalem Aion NA i niestety nic nie pomoglo ;/. Gdy klikam select server to nie wyskakuje zadna informacja o bledzie, po prostu nie moge nic kliknac, ale np. animacja tla normalnie dziala echh

 

@Edit

Nawet muzyka w tle dziala, ale nie moge nic kliknac xD

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Opublikowano

Jesli to ma pomoc, to sciagne od nowa. Dzieki wielkie za pomoc :3

 

@Edit

Ok, wszystko dziala teraz, temat do zamkniecia :)

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...